Відзнаки – найкращим!

Розширене засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради відбулося 24 грудня в Головному навчальному центрі Українського державного підприємства поштового зв`язку „Укрпошта” – „Зелена Буча”. Окрім постійного складу виконкому, до участі в заході були запрошені керівники установ, закладів, організацій та підприємств різних форм власності, що працюють на території міста та регіональних контролюючих державних органів.

Із вступним словом звернувся до присутніх міський голова Анатолій Федорук. Він привітав усіх з наступаючими святами й прозвітував перед присутніми щодо соціально-економічного розвитку Бучі станом на кінець 2007 року:
- На початку року, коли ми вступили у новий статус міста обласного значення, перед нами стало головне питання: „Який же потенціал насправді має Буча, наші підприємства, установи, організації?” Адже об`єктивно можна сказати, що після розвалу старої радянської статистичної системи, ми не маємо достовірної статистики, яка б давала необхідні відповіді на ті питання, які в процесі роботи постають і перед міською радою, і перед кожним керівником будь-якого підприємства чи організації, що працюють на території Бучі.

Сьогодні ми пропонуємо таку статистику і, саме завдяки цій інформації, ми відзначатимемо кращих із кращих.

За показниками графіків, продемонстрованих на великому екрані, стало відомо, що динаміка розвитку молодого міста невпинно набирає обертів, а в деяких сферах Буча стала яскравим прикладом для інших міст області.

Таким чином, згідно даних про динаміку надходжень до бюджету міста Буча за 2004 – 2007 роки, сьогодні він складає загалом майже 25 млн. грн., тоді як у 2004 році ця сума була менша, ніж 10 млн. грн. При цьому головні джерела надходжень - власні доходи, показник яких виріс протягом трьох років від 6 млн. грн. у 2004 році до 20 млн. грн. у 2007 році. За темпами приросту надходжень закріплених доходів бюджетів міст обласного значення Київської області за січень-вересень 2007 року до відповідного періоду 2006 року, у відсотковому відношенні, Буча посіла друге місце серед 11 міст, з показником більше 200%. Далеко позаду опинилися такі мста, як Біла Церква, Славутич, Фастів, Бориспіль, Бровари та наш найближчий сусід місто Ірпінь. Попереду лише Васильків.

Розглядаючи динаміку видатків, констатуємо суму майже в 19 млн. грн. у 2007 році. Тоді, як у 2000 році, ця цифра не дотягувала й до 2 млн. грн.

Для читачів буде цікавою інформація щодо середньої заробітної плати по місту Буча. За даними Держкомстату ця цифра троки не дотягує до 1600 грн. А найбільша середньомісячна заробітна плата виплачується на підприємствах ГНЦ „Зелена Буча”, КП „Фірма Агробудпостач” та ТОВ „Бучанський завод скловиробів”, де цей показник становить більше 2000 грн. Із показником майже 600 грн. завершують список ПП „Промтехкров” та ДП АТП „Транском”.


Завершуючи офіційну частину, Анатолій Петрович нагородив пам`ятними відзнаками тих, хто на це справді заслуговує. «Сьогодні, підводячи підсумки 2007 року, - сказав він, - ми вітаємо тих, хто свою працю, свій розум, майстерність, як золоту перлину, вклав у загальну гаму добробуту й процвітання нашого міста».

Отже, переможцями у номінаціях стали:
Кращий платник податків:
- ТОВ „Бучанський завод скловиробів” (директор Василь Олексійович Кулик);
- КП „Фірма Агробудпостач” (директор Павло Миколайович Іваненко);
- ВАТ „Південтеплоенергомонтаж” (директор Олександр Миколайович Суміленко);
- Нотаріус Світлана Іванівна Білоконь;
Кращий роботодавець:
- ЗАТ „Меліоратор” (Голова правління Василь Петрович Яцюк);
- ГМЦ Українського державного підприємства поштового зв`язку „Укрпошта” (директор Юрій Петрович Баско)
Меценат року:
- ТОВ „Техпромсервіс” (директор Віталій Вікторович Косенко);
- ТОВ „Комфорт, лтд” (засновник Сергій Сергійович Арєф`єв);
Кращий інвестор:
- Холдінгова компанія АТ „Київміськбуд” (віце-президент Петро Олександрович Мацарський);
Відкриття року:
- ТОВ „Земля для людей” ( генеральний директор Сергій Васильович Фортуна);
- ТОВ „Деліція +” (директор Анжеліка Юліанівна Король-Секера);
Кращий підприємець року:
- Ольга Миколаївна Петрусьова.
Самий контролюючий орган:
- Начальник ППЧ-51 Олександр Георгійович Мазепа

Також, за вагомий особистий внесок у розбудову і становлення міста Буча, активну громадську позицію та високий професіоналізм Подяками були відзначені:
Секретар Бучанської міської ради – Марія Петрівна Крижова;
Начальник Ірпінської ДПІ – Вікторія Феліксівна Дейнека;
Головний санітарний лікар Ірпінської санепідемстанції – Галина Євгенівна Савчук;
Начальник контрольно-ревізійного управління – Марія Петрівна Попруга;
Директор підприємства „Теплокомунсервіс” – Сергій Віталійович Пирч;
Начальник ЗРПО-8 – Юрій Іванович Буренко;
Директор КП „Бучабудзамовник”– Світлана Андріївна Демченко;
Головний лікар станції швидкої допомоги – Сергій Володимирович Ігумнов;
Нотаріус – Лариса Миколаївна Тонконог;
Приватний підприємець – Валерій Іванович Косарів.


Узгодження стратегії спільних дій щодо подальшого розвитку міста та обговорення основних напрямків співпраці виконавчого комітету міської ради з усіма структурами, від яких залежить розвиток міста в соціально-економічній та культурній сферах, проходило в дружній атмосфері вже на фуршеті.


газета: №51 "Бучанські новини" від 28 грудня 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.