» » » "Святий Миколай" пройшовся вулицями нашого міста

"Святий Миколай" пройшовся вулицями нашого міста

Святий Миколай пройшовся вулицями нашого міста. Святкування, з подарунками для дітей, проходило і в садочках, і школах, і всіх бучанських Будинках культури. Цікаво пройшло свято, організоване для багатодітних родин та сімей в яких виховуються діти з особливими потребами в Будинку культури на Склозаводській. У цей день до маленьких бучанців завітали голова Київської обласної адміністрації Віра Іванівна Ульянченко та Бучанський міський голова Анатолій Петрович Федорук.

Для 19 бучанських родин влада приготувала сюрпризи-подарунки у вигляді побутової техніки (газові плити, пральні машини, холодильники та комп`ютери), а одна багатодітна сім`я святкуватиме Новий рік у новій квартирі. 15 багатодітних та 4 сім`ї, де виховуються діти з особливими потребами отримали свої подарунки з рук голови Київобладміністрації Віри Ульянченко та Бучанського міського голови Анатолія Федорука. Виступаючи зі зверненням до присутніх, вони були єдині в тому, що подібні акції поступово стають традиційними. Працюють як обласні, так і місцеві програми допомоги. Люди, які потребують опіки держави, по можливості, її отримують. Шановані гості висловили сподівання, що в майбутньому влада матиме більше сприятливих умов, аби допомагати тим, кому підтримка необхідна.

Окрім урочистого відзначення згаданих сімей, було організовано святковий концерт за участі Святого Миколая та дитячих творчих колективів. По закінченню дійства, усі присутні діти отримали солодкі подарункові набори.


газета: №50 "Бучанські новини" від 21 грудня 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.