«Бучанська зима - 2007»

15 грудня 2007 року, в приміщенні актової зали Бучанської загальноосвітньої школи № 4 відбувся творчий звіт «Бучанська зима - 2007» хореографічного відділу класів бального танцю Бучанської школи мистецтв імені Левка Ревуцького.

103 дитини віком від 5 до 14 років викладачів Юлії Московченко та Ганни Панової взяли участь у творчому звіті. Також до участі у заході долучилися дві пари шестирічних дітей, які навчаються бального танцю в Центральному будинку культури по вулиці Пушкінський, у класі викладача Ірини Логвіної.

Парад учасників, коли всі вони вийшли в зал, підкреслив величезну популярність бального танцю серед мешканців нашого міста. Учні, в професійно пошитому одязі та спеціальному взутті для бального танцю, вийшли на паркет аби продемонструвати майстерність виконання в стандартній програмі – повільний вальс, танго, квікстеп та латиноамериканській програмі – ча-ча-ча, самба, джайв. До того ж, глядачі побачили яскраве виконання сучасних танців Disco та Trip Hop.
Було розіграно десять комплектів нагород (дипломи, медалі та пам`ятні знаки) в різних вікових групах. Найкращі учасники, які зайняли призові місця, отримали в подарунок книги. А дівчата-переможці – розквітали усмішками від троянд, які дарували їм організатори заходу.

До новорічно-різдвяних свят міська рада та Бучанська школа мистецтв подбали й про чудові спеціальні подарунки для дітей-учасників, які опановують мистецтво бального танцю.

Ще на початку, урочисту частину розпочала Лідія Симончук, завідувач відділу культури та спорту Бучанської міської ради. Її щире привітання до дітей та їх батьків глядачі зустріли гучними оплесками.

Директор Бучанської школи мистецтв, Анатолій Пінчук, у своєму виступі розказав про успіхи яких досягли учні школи на різних конкурсах та змаганнях і побажав дітям нових перемог.

- Чудова матеріальна база школи та послідовна робота у сфері культури виконавчого комітету міської ради Бучі надає наснаги вчителям та учням школи мистецтв для нових звершень, - наголосив Анатолій Петрович.

У якості спонсорів, крім Бучанської міської ради, виступили підприємець й меценат багатьох міських спортивних та культурно-мистецьких заходів, депутат Бучанської міської ради – Василь Олексюк, та підприємець Олександр Галай.
Олександр Степанович, який узяв слово наприкінці творчого звіту, говорив про те, що місто Буча росте, розбудовується, стрімко розвивається.
- Ми гідні організовувати та проводити конкурс бального танцю вищого рівня з професійним суддівством, - сказав він, - а комерційні структури нашого міста підтримують і будуть підтримувати такі цікаві та змістовні заходи, як сьогодні.

Окремо співорганізатори відзначили ведучу програми – Марію Остапенко. Дівчинка дійсно професійно і, головне, цікаво провела творчий звіт.
Як виявилося під час виступів гостей та організаторів, найголовніша проблема бальних танців - це не дорогі костюми чи відсутність великих залів для танцювання, а… недостатня кількість партнерів-хлопчиків для всіх дівчат, які прагнуть займатися цим видом мистецтва, через те усіх хлопчиків, які займаються танцями більше року, навіть, відзначили окремими подарунками.

Свято бального танцю «Бучанська зима - 2007» відбулося. Діти отримали подарунки та пам`ятні відзнаки за свою творчу працю. Глядачі – приємні враження від успіхів маленьких бучанських танцюристів. Байдужих на святі не було!


Інформація „БН”
газета: №50 "Бучанські новини" від 21 грудня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.