Київщина знає наших спортсменів!

14 грудня 2007 року, в місті Баришівка, відбулася особисто-командна першість Київської області з настільного тенісу серед чоловіків та жінок. Наше місто на цих змаганнях представляли тренер ДЮСШ по настільному тенісу, викладач Бучанської української гімназії Ольга Лисова разом зі своїми вихованцями.

Воля спортсменів, завзяття та прекрасна фізична підготовка зробили свою справу - ми знову серед перших. Збірна міста виборола ІІ місце в командному заліку!
І це при тому, що Бучу в цьому виді спорту представляли вперше. Чемпіонкою області стала тендітна бучанка Ольга Лисова. Жінка, окрім своєї власної перемоги, в парі з Іриною Михайлин (ученицею Бучанської гімназії) стали ще й срібними призерами змагань. Що не дивно, адже список професійних перемог Ольги Георгіївни не може залишитися непоміченим: переможець бучанського турніру з настільного тенісу 2007 року (що відбувався в ЗОШ №4 тиждень тому), Чемпіонка області з настільного тенісу 2007 року, срібний призер Чемпіонату України серед ветеранів-спортсменів у віковій категорії 50 років і старше - ось далеко не повний список здобутків спортсменки.

Як зазначає сама Ольга Лисова, перемога далася непросто, адже рівень суперників також був дуже високим. А перше місце - аж ніяк не везіння, а результат напруженої 50-річної праці.

Нині вона займається з дітьми, які залюбки ходять навчатися до професіонала своєї справи. Адже, як запевняють фахівці, настільний теніс не лише нетравматичний і недорогий вид спорту, а ще й - дуже корисний для здоров'я. Він виробляє рухливість, спритність, координацію та покращує зір. І, звичайно ж, сприяє збереженню чудової фізичної форми.

газета: №50 "Бучанські новини" від 21 грудня 2007р.