» » » Буча : Обрано найкращіх педагогів міста

Буча : Обрано найкращіх педагогів міста

Загалом же на конкурсі було представлено шість навчальних закладів.

Найкращих і найдосвідченіших обирали у двох групах – серед учителів початкових класів та серед учителів старшої ланки. Перед жюрі (головою якого був начальник Бучанського відділу освіти Геннадій Черкасов) стояло непросте завдання, адже більшість із учасників підійшли до справи творчо, цікаво та неординарно, розкривши себе як педагога та справжнього професіонала.

Конкурс складався з декількох завдань: “Педагогічна майстерня” (представлення учителя), “Фрагмент уроку” (показано індивідуальний підхід до навчального процесу), “Представлення своєї педагогічної ідеї” (як викладач бачить і розуміє процес виховання).

І хоча всі конкурсанти були гідними перемоги, лідери проявилися вже в першому завданні, підтверджуючи свій статус, і у наступних конкурсних змаганнях.

Отож, переможницею конкурсу “Учитель року - 2008” серед учителів початкових класів стала Надія Макаренко, вихователька НВК “Берізка”, а серед учителів старшої ланки – Ніна Полякова – учитель фізичного виховання Бучанської ЗОШ № 4. І це цілком заслужено, адже їх представляли діти – їхні учні. Представляли щиро, тепло й з любов`ю. А устами малечі, як кажуть, говорить істина.

Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.


газета: №49 "Бучанські новини" від 14 грудня 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 1
Додати коментар