» » » Ястремщина: магазин чи завод медпрепаратів?

Ястремщина: магазин чи завод медпрепаратів?

Аби розпочати приватну справу, держава передбачила безліч умов, які необхідно виконувати кожному. Звісно, умов багато, часу на організаційні заходи витрачається ще більше, а вже скільки кабінетів та процедур треба пройти, не будемо розповідати, щоб не лякати потенційних бізнесменів. Зокрема деякі повноваження та контроль за дотриманням певних обов`язків підприємця перед державою покладено на місцеве самоврядування. Закон один для всіх і всі мають на це зважати. Окрема тема – розташування підприємств поряд із житловими масивами. Адже думки та побажання територіальної громади мають враховуватися в першу чергу. Отож, мова піде про колишній магазин продовольчих товарів по вулиці Києво-Мироцька, 180, який обслуговував увесь масив Ястремщина.

Ястремщина: магазин чи завод медпрепаратів?Розповідає Андрій Куявець,
інспектор держархбудконтролю:
- Мешканці мікрорайону Ястремщина добре знають продовольчий магазин за адресою: вулиця Києво-Мироцька,180. Протягом багатьох років він обслуговував місцеве населення. Нещодавно торгове приміщення змінило власника. Причина нам невідома. Нові господарі без будь-яких звернень до міської ради, без дозволу й погоджень почали здійснювати переобладнання, перебудову і, взагалі, перепрофілювання під виробництво медпрепаратів.

Ми викликали нового власника для дачі пояснень. Він лише сказав, що медпрепарати вироблятися не будуть, вироблятимуться тільки харчові добавки. Але суть питання залишалася відкритою. Магазин не працює, будівлю намагаються перепрофілювати, всередині самовільно зроблено перепланування, всі приміщення переобладнано під виробництво.

Підприємці, які почали незаконну діяльність, дуже агресивно налаштовані. Я, як посадовець, їм роз`яснював, що є закони про містобудування, є певні вимоги, що коли виникає потреба в переплануванні, за дозволом необхідно звертатися до міської ради. Тобто, є Закон і його потрібно поважати та виконувати. На жаль, ці люди повністю ігнорують органи місцевого самоврядування, ставляться з неповагою до інспекції держархбудконтролю. Коли я відвідував згадану будівлю, то мене, як кажуть, випхали в спину, приказуючи: „Це наша приватна будівля, забажаємо – й атомні бомби будемо виробляти!”

По даній проблемі заведено адміністративну справу, оформлено протокол-постанову по факту самовільного будівництва, надано припис. Підприємці відмовилися підписувати правові документи. Думаю, ми будемо звертатися і до прокуратури, і до інших державних органів, щоб припинити незаконні дії.
газета: №48 "Бучанські новини" від 7 грудня 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.