» » » Нові мережі забезпечать теплом

Нові мережі забезпечать теплом

Мабуть, ніколи так гостро не відчувається потреба в пристойних комунікаціях, як з настанням морозів. Застаріла інженерія будинків нагадує про себе сирими стінами, напівтеплими батареями та недостатньою температурою в приміщенні. І навіть за умови, що відповідні служби подають тепло вчасно та у достатній кількості, «прогнивші» труби не в змозі донести його в повному обсязі до багатьох будинків міста.

Відповідні служби міськради вже давно почали працювати над вирішенням цієї проблеми. Проте сама специфіка потрібних робіт не дозволяє усунути недоліки так швидко, як того б хотілося, адже прокладання нових тепломереж – проект трудомісткий та потребує значних фінансових затрат. Хоча вже в цьому році виконаний чималий об’єм робіт, продовжаться вони й в наступному, 2008 році.

Наразі, як нам повідомили, вже виконуються проектні роботи по підведенню газу до мікрорайону Ястремщина. Це дасть змогу забезпечити нормальний тиск у трубах та перейти мешканцям 48 квартир на індивідуальне опалення, що актуально для більшості жителів. Адже якщо нині взяти тарифи, які випливають з підрахунків, то вони дійсно будуть «захмарними». Економіки в такому опаленні немає.

Схожа ситуація й по мікрорайону Мельники, який також вважається досить проблемним з точки зору опалення. Плата за тепло – зависока, а тепла, власне, мешканці будинків особливо не відчувають.

Наразі там прокладається теплотраса, де труби матимуть сучасну теплоізоляцію. Таким чином сподіваються виправити існуючу ситуацію. Щоправда, поки що котельня залишиться та, яка й була. Але в подальшому можлива й заміна. Загалом кошторис робіт у даному мікрорайоні склав близько 700 тис. грн. Об’єкт планують здати до кінця листопада 2007 року.

На “новому масиві”, як кажуть бучанці, де триває розбудова, також у цьому році планують запустити в дію нову котельню, яку звів «Київміськбуд».

Також на завершальній стадії внесення змін до проекту будівництва мінікотельні в дитячому садочку «Козачок». Переводиться на мінікотельню й система опалення ДНЗ «Берізка», що на Склозаводській. Вартість робіт становить 200 тис. грн.

До речі, в будівництво котельні на тій же Склозаводській, що планують розпочати в наступному році, вкладуть 2 млн. грн.

Загалом, як зазначив заступник Бучанського міського голови Юрій Хоменко, що опікується цими питаннями, всі роботи по прокладанню нових тепломереж в місті виконуються за графіком, а питання, що виникають, вирішуються в робочому режимі.
газета: №45 "Бучанські новини" від 16 листопада 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.