» » » Чи зачиняться гральні заклади - залежить від рішень виконкому

Чи зачиняться гральні заклади - залежить від рішень виконкому

Гральні автомати покидають територію Бучі?
Таке риторичне питання з`явилось після прийняття відповідного рішення на останній сесії Бучанської міської ради.

Нагадаємо, що зокрема у четвертому пункті рішення йдеться про те, щоб зобов`язати ФОП Залевський. О.Л., ФОП Грачова Г.С., ФОП Тоболіна К.В., Гостомельське споживче товариство, ТОВ „Магазин №201”, ТОВ „ЕКО”, ФОП Асманов М.С., ФОП Зайченко О.Д., ФОП Мовчан О.Г., МП „Вітел”, ТОВ „Айдарес”, ТОВ „Магазин №208”, ТОВ „Кооператор-сервіс”, ФОП Зінченко Т.М., ФОП Скидан С.В., гр..Макаров Г.В. у термін до 31 жовтня 2007 року демонтувати гральні автомати. Виконавчому комітету Бучанської міської ради у випадку невиконання даного рішення скасувати дозволи на експлуатацію об`єктів торгівлі, що належать цим підприємцям.

Також нагадаємо, що підставою для прийняття рішення стосовно гральних автоматів стали:
1. Відсутність дозволу на розміщення об`єкту торгівлі та сфери послуг (йдеться про власників гральних автоматів);
2. Нецільове використання приміщень безпосередніми власниками.

Сьогодні бачимо, що згадане рішення міської ради, м`яко кажучи, виконується не всіма підприємцями, і щоб внести ясність у ситуацію ми звернулися до Анатолія Ковича, інспектора відділу по благоустрою виконавчого комітету Бучанської міської ради:
- Щодо дотримання режиму роботи торгівельними закладами на території міста, то в більшості випадків підприємці дотримуються встановленого розпорядку. Згідно з результатами останнього рейду, проведеного 9 листопада Відділом по благоустрою та міською міліцією, порушення зафіксовані лише у трьох випадках. Це кафе „Либідь” у провулку Комсомольському, на Склозаводській магазин, орендований ФОП Тоболіна К.В. та кіоск по вул. Вокзальна, що належить ФОП Скидан С.В. Інші торгівельні заклади завершили свою роботу о 23:00, згідно встановленого графіку. Там, де були зафіксовані порушення, складені акти. Ці документи будуть спрямовані на розгляд адміністративної комісії. Далі питання будуть винесені на засідання виконавчого комітету, де прийматимуться відповідні рішення.

Стосовно гральних автоматів можна зауважити, що зреагували теж майже всі підприємці. В окремих випадках автомати були демонтовані та вивезені з торгівельних приміщень. У більшості вони просто вимкнені, а підприємцями були направлені звернення до міської ради, аби отримати дозвіл на роботу. Таким чином питання бути гральним автоматам у Бучі чи ні, розглядатиметься на найближчому засіданні виконкому. Тут було б доречним зазначити, що під час перевірок порушення щодо роботи та дотримання режиму залами гральних автоматів також зафіксовані. Були вжиті належні заходи. Це стосується, наприклад, грального закладу по вул. Жовтнева, біля Алеї Слави, що належить гр. Макарову, а також кафе “Алігатор”, який належить ФОП Залевському.
газета: №45 "Бучанські новини" від 16 листопада 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.