» » » Буча : Розпорядче управління

Буча : Розпорядче управління

Останнім часом значно змінилася та розширилася структура міської ради та її виконавчого комітету. Явище – цілком закономірне, враховуючи новий статус і динаміку розвитку Бучі. Тому з-поміж багатьох необхідних відділів та служб рішенням сесії від 20 вересня 2007 року, було утворене й Організаційно-розпорядче управління.

Структура утворилася на основі організаційно-загального відділу. Проте функції та повноваження цього управління не лише розширилися, але й значно змінилися. Відтепер даний підрозділ буде координувати діяльність відділів з метою оптимальної організації роботи виконавчих органів міської ради. Мова йде і про підготовки засідань виконавчого комітету, сесій ради, нарад, комісій, інших дорадчих консультативних органів, контроль виконання прийнятих рішень та належну підготовку документів.

Як зазначив начальник управління Сергій Андрійович Лига, до їхньої компетенції входить солідний комплекс питань – від отримання та розгляду різної інформації до її виходу – наприклад, інформування населення.
При цьому дотримуватиметься одна з головних вимог – відповідність чинному законодавству.


До складу управління ввійшли наступні відділи: загальний, по роботі зі звернення громадян, організаційно-кадровий. Одне із завдань останнього – відслідковувати суспільно-політичну ситуацію в місті та співпрацювати з громадськими, політичними організаціями, конфесіями, слідкувати за перебігом виборчого процесу тощо.

Про досягнення в цій галузі говорити зарано, адже управління працює лише місяць. Але, будемо сподіватися, що незабаром уже зможемо відчути саме позитивні результати його діяльності.
газета: №45 "Бучанські новини" від 16 листопада 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.