» » » Гральні автомати покидають територію Бучі?

Гральні автомати покидають територію Бучі?

Гральні автомати покидають територію Бучі?25 жовтня, за незмінною адресою, в залі Центрального будинку культури відбулася 20 сесія 5 скликання Бучанської міської ради. Головував Бучанський міський голова – Анатолій Петрович Федорук. Питання порядку денного, звісно, як завжди, дуже важливі та доленосні для розвитку міста.

Катерина Олександрівна Карпенко, начальник фінансового управління звітувала про виконання міського бюджету за 9 місяців 2007 року та коментувала поточні фінансові питання, а також винесла на розгляд та затвердження Програми місцевого значення. Про свою роботу звітували керівники відділів культури та спорту, відділ у справах сім`ї та молоді виконавчого комітету Бучанської міської ради щодо творчого, духовного та культурного розвитку дітей та молоді міста (докладніше в інших матеріалах газети. – Авт.).

Мабуть, цікавим моментом є і визначення місця для встановлення пам`ятного знаку жертвам голодомору і політичних репресій. Як зазначила Валентина Григорівна Ткаченко, завідувач відділом архітектури та містобудування, під час роботи по визначенню такого місця були враховані й побажання населення. Йдеться про те, що мешканці міста бажають мати подібні парки з пам`ятними знаками не тільки в центрі, а й, наприклад, у лісопарковій зоні Лісової Бучі. Тому, пройшовши розгляд профільних комісій та отримавши позитивні відгуки від громадськості, було визначено місце площею 1 га в межах вулиць Малиновського, Некрасова та Тургенєва. Саме там незабаром буде створено сквер та встановлено пам`ятний знак.

А ось цікава інформація для ігроманів та їхніх родичів. Ігроманія, як відомо – це форма психічної залежності. Якщо ж людина потрапляє у таку залежність, то страждають у результаті не лише вона сама, а й близькі їй люди. Так ось, розглядаючи питання щодо роботи та дотримання режиму розважальними закладами, у тому числі залами гральних автоматів у місті Буча, майже одноголосно було винесене неабияке рішення.

Зокрема, у п.4 рішення йдеться про те, щоб зобов`язати ФОП Залевського О.Л., ФОП Грачова Г.С., ФОП Тоболіна К.В., Гостомельське споживче товариство, ТОВ „Магазин №201”, ТОВ „ЕКО”, ФОП Османов М.С., ФОП Зайченко О.Д., ФОП Мовчан О.Г., МП „Вітел”, ТОВ „Айдарес”, ТОВ „Магазин №208”, ТОВ „Кооператор-сервіс”, ФОП Зінченко Т.М., ФОП Скидан С.В., гр. Макарова П.Ю. у термін до 31 жовтня 2007 року демонтувати гральні автомати.

Виконавчому комітету Бучанської міської ради, у випадку невиконання п.4 даного рішення, скасувати дозволи на експлуатацію об`єктів торгівлі, що належать цим підприємцям. Тобто, величезна кількість бучанців, що якимось чином постраждала від ігрової залежності, може зітхнути з полегшенням. Ця проблема більше вас не турбуватиме.
газета: №43 "Бучанські новини" від 2 листопада 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.