» » » Місто отримало повноцінну структуру соцзахисту

Місто отримало повноцінну структуру соцзахисту

У День Бучі відбулося урочисте відкриття нового адміністративного приміщення Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради.

І хоча ця структура функціонує в місті вже майже рік, відкриття нового центру не лише полегшить роботу, але й дасть змогу жителям отримувати якісні послуги швидко та зручно.

Михайло Папієв,
Міністр праці та соціальної політики України:
— Для мене завжди приємно бути на таких заходах, особливо на відкриттях Управлінь праці та соціального захисту. Ще десять років тому ми навіть не могли мріяти, що в соціальній сфері відбуватимуться такі будівництва. Адже були заборгованості по зарплаті та пенсіях, не вистачало оргтехніки, а соціальна сфера фінансувалася по залишковому принципу. Сьогодні є підтвердження того, що наша країна стала на шлях сталого розвитку – ми можемо собі дозволити будувати управління праці, центри зайнятості, розбудовувати інфраструктуру, наповнювати приміщення сучасною технікою. У Бучанський центр було придбано 15 комп’ютерів, 10 лазерних принтерів, ксерокси, телефони, факси. Приємно, що керівництво країни нарешті звернуло увагу на те, що в нас є люди, які в силу певних обставин потрапили в скрутні життєві ситуації, а їм необхідно допомагати. Є й безліч інших завдань, які нам треба буде вирішити для того, щоб життя людей нашої незалежної держави покращувалося. У наступному році, наше завдання – підвищити заробітну плату для державних службовців у 2,5-3 рази. Думаю, якщо в нас буде політична стабільність, економічне зростання, то ніяких проблем на шляху вирішення цього питання не буде.
Я бажаю вам щастя, здоров’я, наснаги, щоб у вас було все добре в сім’ях. Щоб ті люди, які приходили отримувати соціальну допомогу, також відчували до себе увагу й тепло.

Анатолій Федорук,
Бучанський міський голова:
— Хочу сказати, що це не чергова адміністративна будівля, а – центр надання соціальної допомоги. Ми намагалися, реалізовуючи даний проект спільно з Міністерством праці та соціальної політики, вибудувати таку атмосферу й взаємини, щоб кожна людина, члени територіальної громади, які потребують допомоги, змогли сюди звернутися й отримати її. Тут буде й рада ветеранів, і рада інвалідів, і центр Червоного Хреста – й все це перебуватиме під егідою Управління праці й соціального захисту. Саме це управління, спільно з міською радою, покликане опікуватися найбільш незахищеними верствами населення та іншими категоріями громадян.
Подія дійсно неординарна в нашому місті. Ми започатковуємо відкриття нових адмінбудівель, представництв держструктур у нашому місті. Думаю, рік-два – і в нас з’явиться пенсійне управління, соціальне страхування, центр зайнятості та ін.

Леонід Мартинюк,
начальник управління праці та соціального захисту населення Київської обласної держадміністрації:
— Мені дуже приємно, що одним з перших, хто отримав новосілля в місті Буча – це наше управління праці. Раніше наші структури в останню чергу всім забезпечувалися. А сьогодні, дякуючи в першу чергу Бучанському міському голові, наше управління отримало таке прекрасне приміщення. Я приведу сюди начальників районних та міських управлінь, аби вони побачили все це й мали до чого прагнути. Дійсно, це ті умови, які не дозволять людям, які тут будуть працювати, виконувати свою роботу абияк. Ви повинні бути прикладом для всієї області! Бажаю вам натхнення та успіхів. Нехай люди тут знаходять гарне слово, добру пораду, розуміння.

Ганна Назаренко,
начальник Бучанського Управління праці та соціального захисту:
— Почуття великої гордості й радості охоплює нас – працівників Управління та всіх жителів міста за те, що червоною стрічкою діяльності Бучанської міської ради є соціальний захист населення, соціальна допомога. Свідченням цього є затверджена міська комплексна програма соціального захисту окремих категорій населення, згідно якого, за 9 місяців цього року на лікування, протезування, допомогу в тяжких життєвих ситуаціях уже виділено 156 тис. грн. Мені хочеться подякувати і міській раді, й відділу архітектури, і КП «Бучабудзамовник», і всім будівельним структурам та організаціям, які доклали зусиль задля спорудження цього приміщення. Хочу окремо подякувати Міністерству праці та соціальної політики за те, що функціональну «начинку» нашого управління подарувало нам Міністерство праці. Хочу запевнити, що ми працюватимемо гідно та старанно.Коментар
Як саме будуть надаватися послуги громадянам у новому центрі? на це питання відповів Андрій Васильович Крамаренко, начальник відділу “Єдина приймальня громадян”:
— Згідно наказу Кабінету Міністрів вводиться програма удосконалення системи соціальної допомоги. Згідно цієї програми відбудеться перебудова в структурі управління праці та соціального захисту, утворюється єдина приймальня. Це будуть три підрозділи: прийом заяв, обробка інформації та нарахування, й безпосередньо, підрозділ виплат. Суть змін у тому, що зменшується кількість бюрократичних процедур, тобто, щоб оформити соціальну допомогу, потрібно буде відвідати лише один кабінет. Більше того, опрацьовуючи дані конкретної людини, спеціаліст управління, зразу на прийомі, надаватиме додаткову інформацію про державні програми соціального захисту, на які ця людина може розраховувати, і перелік документів, які для цього необхідні. Завітавши до нашого нового закладу, людина має підійти до стійки “рецепшн”(реєстратура). Координатор, який працює за нею, відразу надасть усю інформацію, яка цікавить відвідувача. Отже, на прийом до спеціаліста ця людина прийде, маючи всі необхідні документи. Також нововведенням буде й попередній запис на прийом за телефоном. А прийом громадян вестиметься впродовж робочого дня без перерви на обід.газета: №40 "Бучанські новини" від 12 жовтня 2007р.
Людмила Гладська, Ольга Гдуля
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.