» » » Конкурс : "Міні-місс Буча-2007"

Конкурс : "Міні-місс Буча-2007"

Святкування Дня міста Буча пройшло під знаком проведення конкурсу «Міні-місс Буча-2007» яке було організоване відділом у справах сім’ї та молоді Бучанської міської ради.

До участі в конкурсі були запрошені обдаровані дівчатка віком від 6 до 10 років. Вони змагалися за право бути обраною найкращою в декількох конкурсах, а саме: «Візитна картка», конкурс букета «Осінні фантазії», «Фірмова страва моєї родини» та «Творчий конкурс». Оцінювання проводилося за 5-ти бальною системою.

Для більшої видовищності в одному з конкурсів брали участь родичі конкурсанток. Всі учасники дуже серйозно підійшли до виступу. Наші юні героїні готувалися заздалегідь. Кожна з учасниць була достойна найвищого звання, але все ж таки потрібно було обрати переможця. Нею, за думкою журі, виявилася Марія Бордонос, ЗОШ № 1. «Віце міні-Міс Буча-2007» стала наймолодша з учасниць конкурсу Дар’я Софронова, яка ще й отримала у винагороду приз від глядачів – стала «Міс глядацьких симпатій». Інші талановиті дівчата також були удостоєні почесних звань:

— «Міні-міс вишуканість» - Марія Клочко, ЗОШ № 3;
— «Міні-міс фантазія» - Вікторія Грішина, школа-інтернат;
— «Міні-міс чарівність» - Валентина Баб’юк, ЗОШ № 2;
— «Міні-міс оригінальність» - марина Оніщенко, ЗОШ № 4;

Всі отримали подарунки. Нагороджували дівчаток – Бучанський міський голова Анатолій Федорук, бургомістр міста Тушина (Польща) Тадеуш Валас та «Міс-Буча 2007» Олена Стурчак.

Сподіваємося, що змагання стануть щорічними та традиційними.

І. В. Софронова
газета: №40 "Бучанські новини" від 12 жовтня 2007р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
kidrock

OFFline

  • kidrock (8)
  • Місцевий
  • 3 листопада 2007 00:37
СУПЕР ДЕТКИ ВСЕ КРАССАВИЦИ И ОЧЕНЬ ТАЛАНТЛЕВЫ love

0