» » » Бучу відвідала голова Київської облдержадміністрації

Бучу відвідала голова Київської облдержадміністрації

29 вересня Бучу відвідала голова Київської обласної держадміністрації Віра Ульянченко. Зустріч із жителями, якій передував концерт, проходила на головній площі міста. Приймали гостю Бучанський міський голова Анатолій Федорук, депутати міськради.

Головний спектр питань, який Віра Іванівна окреслила перед публікою – це необхідність скасування депутатської недоторканості, судова, податкова та соціальні реформи. І зазначила, що їх реалізація стане можливою, за умови більшості пропрезидентського уряду у Верховній Раді.

Крім того, вона зробила своєрідний звіт своєї роботи на обраній посаді, навівши такі дані:
«За один рік і три місяці, що я є головою Київської облдержадміністрації, нам вдалося створити таку команду, яка змогла подвоїти обласний бюджет. І ці кошти пішли виключно на соціальні програми – будівництво доріг, медицину, освіту, освітлення, благоустрій Київщини. Мали змогу придбати 23 автобуси, щоб можна було підвозити наших дітей до школи. Купили 21 машину швидкої допомоги. Придбали 200 комп’ютерних комплексів для шкіл області та вперше витратили 68 млн. грн. на програму «Сільська дорога».

Тож, ви можете переконатися, що бюджет, який ми з вами заробляємо – немаленький, бо він не розкрадається. Тому в країні не дефіцит коштів, а – дефіцит чесності, відданості своїй справі», — наголосила Віра Ульянченко.

На завершення візиту вона поспілкувалася з бучанцями. Пропонуємо вашій увазі відповіді на питання, які жителі міста ставили голові Київської обласної держадміністрації.

— Як просуваються справи по скасуванню мораторію на землю?
— В адміністрації створена спеціальна група адвокатів, які будуть займатися питанням боротьби по скасуванню мораторію на землю. Адже важливо зробити все можливе, аби землі припинили скуповувати в людей за безцінь. Відомі випадки, коли за 800 га землі, «дільці» сплачують орендну плату в розмірі 20 грн. у рік. Мораторії, які запроваджуються депутатами, дають можливість одним безмірно збагачуватися, іншим – залишатися в злиднях. Коли є мораторій, тоді можна й знизити ціну на землю, й відповідно допомогти продати комусь землю так, як вигідно для певного кола «підприємців». Необхідно боротися з цим явищем.
Ми провели інспекцію всіх пільг, що надавалися різного роду структурам, які були під певним «прикриттям». Робити це нелегко, але ми відчуваємо підтримку населення Київщини, тому переконанні, що впораємося з поставленим завданням.

— Між Бучею та Ірпенем виникла суперечка стосовно розподілу лікарні. Чи відомо Вам щось про цю ситуацію? Якщо так, то які Ви бачите шляхи її вирішення?
— Місто Буча отримала статус обласного значення й у вас зараз відбувається своєрідний процес «розлучення» з Ірпенем. Особливо це стосується закладів медицини. Ми домовилися з обома міськими головами, що, відразу після виборів, проведемо зустріч і завершимо цей болючий процес. Я не вважаю, що дана ситуація критична, адже природньо, що ділитися майном ніхто не хоче. Але є розумний вихід, який, до речі, запропонував Бучанський міський голова Анатолій Федорук Думаю, все владнається.

— Здається, що в місті зависокі тарифи на комунальні послуги..
— Що стосується тарифів на воду й опалення – це питання виключно ваших депутатів та громади. Ви повинні самі розібратися, в чому полягає економіка даного питання. В будь-якому випадку, це питання слід з’ясовувати на місці.

— Це правда, що будується велика нова дорога в об’їзд міста Бучі?
— Не в об’їзд Бучі. Але об’їздна дорога дійсно будується. Зараз виконуються роботи по «шматку», який з’єднуватиме трасу Київ-Чернігів і Київ-Бориспіль. Будується перший сегмент кільцевої дороги. Прогнозуємо, що найактивніше будівництво відбуватиметься в 2008 році. Також буде з’єднана траса Київ-Ковель і Київ-Житомир. Коли це станеться, до вас не буде заїжджати вантажний транспорт.


— Віра Іванівна, який у Вас графік прийому громадян?
— Я приймаю другу середу кожного місяця. Окрім цього, прийоми громадян проводять усі мої заступники. Також раз у місяць, за графіком, обов’язково виїжджаємо в певний регіон і безпосередньо на місці спілкуємося з людьми.
газета: №39 "Бучанські новини" від 5 жовтня 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.