» » » Турнір з міні-футболу серед команд шкіл Бучі

Турнір з міні-футболу серед команд шкіл Бучі

Турнір з міні-футболу серед команд шкіл Бучі на призи «Шкіряний м’яч» - завершено!

З 1 по 3 жовтня 2007 року, на спортивному майданчику з штучним покриттям бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся турнір з міні-футболу серед команд шкіл міста Бучі на призи «Шкіряний м’яч» в трьох вікових групах – п’ятих, шостих та сьомих класів.

Три дні точилися запеклі футбольні баталії, п’ятнадцять команд взяли участь в цьому турнірі (по п’ять команд в трьох вікових групах). Боротьба видалася запеклою – були й влучні удари, і стрімкі атаки, були і радості перемоги, і гіркота поразок, адже в кожної команди було величезне бажання – перемогти! Але перемагають – сильніші!

Три перехідні кубки завоювали три команди п’ятих, шостих та сьомих класів ЗОШ І-ІІІ ст. №4, посівши перші місця в усіх трьох вікових групах (вчитель Н. Полякова).

Друге місце серед команд п’ятих класів посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель І. Пасічник). Третє місце – посіла команда гімназії (вчитель О. Гайдай).
Серед команд шостих класів друге місце посіла команда гімназії, третє місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №2. серед сьомих класів – друге місце посіла команда ЗОШ №3 (вчитель Н. Забавська), третє місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Звичайно, футбол – це командна гра, але знову, знову і знову на футбольному обрії спалахують наші маленькі футбольні зірки. Кращим воротарем серед воротарів всіх трьох вікових груп визнано Андрія Бабіченка – воротаря команди ЗОШ І-ІІІ ст. №4, а кращим польовим гравцем визнано нападаючого команди ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Олександра Рябого. Обидва гравці нагороджені іменними Кубками.


Вітаємо переможців турніру – команди ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та їх вчителя фізкультури Ніну Полякову з перемогами в цьому турнірі та зичимо їм нових спортивних футбольних злетів та перемог!

Дякуємо організаторам турніру – Бутанському відділу освіти в особі Геннадія Черкасова та голову методоб’єднання вчителів фізкультури Олега Гайдая та вчителів фізичної культури шкіл міста Бучі за організацію та проведення цього футбольного свята та за сприяння розвитку дитячого футболу в місті.

Інформація «БН»
газета: №39 "Бучанські новини" від 5 жовтня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.