» » » Віра Ульянченко : "Мені подобається Буча"

Віра Ульянченко : "Мені подобається Буча"

Віра Іванівна Ульянченко, потрібно віддати їй належне, завжди з прихильністю ставиться до журналістської братії. Отож, і одразу після виступу на Київській площі в Бучі, вона, попри надмірну завантаженість, погодилась дати інтерв’ю газеті «Бучанські новини».

— Вибачте за дещо тривіальне запитання: яким Вам здалося наше місто, наші жителі, яке враження від роботи керівництва Бучі?
— Мені подобається те, як розвивається Буча, взагалі мені подобається настрій громади міста. Відчувається, що люди розуміють і підтримують команду міських керівників, Бучанського міського голову Анатолія Петровича Федорука, знають проблеми і позитивно налаштовані на підтримку у вирішенні цих проблем.

Відрадно те, що люди не займаються політиканством навколо проблем. Це дуже добре. Це означає, що керівництво міста інформує громаду про свою роботу, а громада добре бачить результати їхньої праці. Мені приємно відчувати оце спільне переживання за долю свого міста.

Хочу також сказати, що мені подобаються освітлені вулиці, облаштованість та прибраність Бучі. Це теж певний стандарт життя, який влада демонструє населенню. Мої враження від побаченого - лише приємні.

— Як керівник Київської обласної держадміністраціїї, яким ви бачете майбутнє нашого міста?
— Я думаю, коли ми говоримо про перспективи, маємо розглядати питання різнобічно. Буча завжди була для багатьох місцем відпочинку. Але разом з тим, нам треба дбати про місцевих людей, які живуть, або невдовзі оселяться в Бучі. Тому маємо підтримувати розвиток промисловості. Враховуючи рекриаційну зону, ми говоримо про специфічні підприємства, які не матимуть впливу на рекриаційність та створюватимуть робочі місця. Мені відомі плани розбудови міста, якими опікується міська влада. Я думаю, що територія міста грамотно розділена й потреби населення Бучі будуть цілком задоволені.

— Наразі найактуальніша тема, яку обговорюють — це проблема медустанов, протистояння між містами сусідами Ірпенем та Бучею. Будь-ласка, короткий коментар.
— Як ви знаєте, процес розподілу завжди проходить дуже болісно. Ми постійно проводимо консультації з обома міськими головами. І мені здається, що розумне начало візьме верх у цьому “розлученні”. Все буде зроблено так, щоб, у першу чергу, від цього не постраждало населення, щоб не постраждали трудові колективи, щоб зміни не погіршили якість послуг, які й сьогодні не завжди відповідають сучасним стандартам.

Приблизно вже визначений курс виходу із складної ситуації, яка майже переросла в конфлікт. Мені приємно, що і Анатолій Федорук, і Олег Бондар підходять до питання раціонально, розумно, і головне — мета обох — благополуччя громади.

— Я знаю, що Ви знайомі з нашою газетою. Яка Ваша оцінка нашої роботи, як пересічного читача?
— “Бучанські новини” — хороша, цікава газета. Докладна інформація про життя міста… Мені здається, що на її сторінках достатньо всього. Я дуже добре ставлюся до всіх регіональних та міських газет, бо це саме той носій інформації, яким цікавляться люди на місцях. На всіх нарадах із районними та міськими керівниками ми постійно наголошуємо про підтримку місцевих ЗМІ, заради поінформаваності громадян, мешканців районів, міст, селищ та сіл Київської області…Сергій Куліда
газета: №39 "Бучанські новини" від 5 жовтня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.