Лотерея до Дня міста

На свято міста Бучанська організація Товариства Червоного Хреста проведе лотерею. Отже, кожен зможе випробувати свою удачу, взявши участь у розіграші призів. Єдина різниця від подібних акцій – всі білети будуть виграшними, а вилучені кошти підуть на допомогу незахищеним та найнужденнішим категоріям громадян — придбання для них ліків, продуктів харчування тощо.

Усі товари будуть належним чином розставлені для загального споглядання, тому люди бачитимуть, що «купують», процедура жеребкування також проходитиме прозоро. Зазначимо, що собівартість призів, а це – засоби гігієни, миючі засоби, кулькові ручки тощо, значно вища, за ціну квитка. Бажаючі зможуть його придбати всього за 1 гривню. Загалом, за підрахунками організаторів, планується розповсюдити 400 лотерейних білетів.

Дані речі надала обласна організація Товариства Червоного Хреста, виключно до Дня Бучі. Тому, якщо вам не байдужа доля знедолених людей і ви хочете їм допомогти, то маєте можливість це зробити 6 жовтня. Приєднуйтесь до акції та купуйте квитки. Адже жоден учасник лотереї не залишиться в програші.

Паралельно з цією подією, Бучанська організація ТЧХ проведе ще один захід. На площі бригада медсестер надасть послуги всім охочим перевірити стан свого здоров’я – виміряє тиск та вагу, дасть слушну пораду, тощо.

Зараз триває акція, приурочена до Дня людей похилого віку. За словами директора Територіального центру з соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Йосипа Краснодемського, на заклик допомогти літнім одиноким жителям майже ніхто не відгукнувся – ні керівники підприємств та установ міста, ні голови багаточисельних партій, які так жваво пропагують у своїх програмах соціальний захист пенсіонерів.

Щоправда, до акції долучилася Бучанська поліклініка. Лікарі обстежують відповідні категорії та виписують рецепти на необхідні для них ліки. Фінансує все це Бучанська міська рада. Загалом медична допомога надана 24 чоловікам – інвалідам війни та учасникам бойових дій. Для підтримки інших категорій – інвалідів загального захворювання, чорнобильців, і навіть просто людей похилого віку – коштів поки що немає.

Крім того, людям похилого віку більше не будуть видаватися традиційні продуктові набори. Як повідомив Йосип Болеславович, вони будуть замінені грішми (сума, відповідна до вартості цих продуктів харчування), які пенсіонери отримуватимуть через Раду ветеранів.
газета: №38 "Бучанські новини" від 28 вересня 2007р.
Людмила Гладська
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.