» » » Режим роботи торгівельних закладів — під контролем

Режим роботи торгівельних закладів — під контролем

Уже третій тиждень поспіль тривають систематичні рейди, організовані спільно місцевими правоохоронними органами та інспекцією благоустрою. Вони проводяться, аби перевірити чи дотримуються торгівельні заклади (заклади громадського харчування (кафе, ресторани, бари), інтернет-клуби, супермаркет) встановленого виконавчим комітетом режиму роботи. Нагадаємо, що вищеперераховані об’єкти зобов’язані працювати з 8.00 ранку до 23.00 години. Особливо це стосується кафе.

Режим роботи торгівельних закладів — під контролемЇхні бари повинні зачинятися об одинадцятій – саме з цього часу товар більше не відпускається. Зали можуть працювати, доки там сидять люди. Звичайно, в межах розумного. Невиконання цих вимог тягне за собою адміністративну відповідальність – штраф у розмірі від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів. Якщо порушення допустив продавець, то від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів. Проте, як показує багаторічний досвід, більшість підприємців ладні радше сплатити за свою „провину”, ніж призупинити бізнес у найвигідніший, в плані надходження виручки, час та втратити постійних клієнтів. І нині подібна ситуація суттєво не змінилася.

Звичайно, прибічники нічного способу життя можуть обуритися подібним рішенням місцевої влади. Адже не кожен взмозі знайти альтернативу місцевим барам. Чимало молоді переконана – найкращий час для розваг настає тоді, коли стрілки годинника показують за північ.

Але встановлення такого режиму – не забаганка та спосіб обмеження пересування й волевиявлення людей. Річ у тім, що з настанням сутінок різко підвищується рівень криміногенної ситуації в місті – бійки, пограбування, „з’ясування стосунків”. Особливо критична обстановка із закладами, а точніше, із пригодами, що трапляються біля них, на привокзальній площі. Після придбання спиртного та неконтрольованого його споживання, люд, який починає шукати розваг на свою голову, тягне на подвиги. Частіше за все – „геройські” вчинки закінчуються у двох місцях – місцевому відділі міліції, або ж у травмпункті. Буває, що й в обох по черзі – як карта ляже...

За інформацією офіційних джерел, рейди, які зараз проводяться, покликані попереджувати негативні прояви та не допускати порушень.

Із приватними підприємцями ведуться розмови. Та результат незначний, бо, як кажуть, у кожного своя правда. Чи будуть реальними поступки бізнесменів та чи дотримуватимуться вони законодавства, поки що рано прогнозувати. Але, якщо добровільних позитивних змін не станеться, рішучі заходи з боку міської ради все ж таки будуть вжиті. Зокрема, вона має повне право анулювати дозвіл на розміщення об’єкту торгівлі, що видається інспекцією по благоустрою, чи звернутися до Державної податкової адміністрації стосовно припинення дії ліцензії на продаж алкогольних та тютюнових виробів. Якщо постійне порушення режиму роботи й громадського порядку цими закладами не припиниться, то дане питання буде вирішуватися вищевказаним чином.
газета: №38 "Бучанські новини" від 28 вересня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
ProGreSSivE

OFFline

  • ProGreSSivE (21)
  • Користувачі
  • 28 вересня 2007 13:46
Хитро менты работают. Бары закроют и спят wink Правда когда сами гуляют так для нихвсегда все работает. Пускай дежурят ночью как им и положено, и все будет работать!

0