» » » У жовтні обиратимемо "Міні Міс Буча-2007"

У жовтні обиратимемо "Міні Міс Буча-2007"

Осінь приносить не лише щедрі дари природи, але й дає шанс творчо збагатитися обдарованим дітям. На нас чекатимуть відразу два свята. У вересні-жовтні Бучанський відділ у справах сім’ї та молоді проведе два конкурси – «Рідне місто моє» та «Міні-міс Буча – 2007». Перший конкурс дасть можливість проявити красу живопису, другий – виявить фізичну та духовну красу наших маленьких дівчаток.

Ініціатором проведення «Мого рідного міста» є Асоціація міст України. На думку голів цього об’єднання, подібний захід не лише сприятиме розвитку творчих особистостей, але й виховає патріотизм, запалить любов у юних серцях до малої Батьківщини. Конкурс проходитиме в три етапи – місцевий, обласний, всеукраїнський. Взяти участь у ньому може кожен бажаючий. Оцінюватимуться – оригінальність виконання, повнота розкриття теми (бачення свого міста – його історія, сьогодення та майбутнє), техніка – графіка, живопис тощо. Роботи приймаються на аркушах А4 або А3. Надіслати їх потрібно до відділу сім’ї та молоді не пізніше 24 вересня. Найкращий малюнок братиме участь в обласних змаганнях.

Що ж до „Міні-міс Буча”, то спочатку маленьких красунь обиратимуть у місцевих школах. А головний конкурс, так би мовити публічний виступ, відбудеться на День Бучі. Перед дівчатами 1-4-х класів поставлять низку завдань: «представлення», «домашнє завдання», «художній» та «музичний» конкурс, конкурс «ерудит».

Оцінюватиме їх компетентне журі, яке й визначить найкращу дівчинку міста. Як обіцяють організатори, кожна з учасниць буде відзначена подарунком.

То ж, не зволікайте, долучайтеся до цих заходів. І, можливо, саме ви станете першим.
газета: №37 "Бучанські новини" від 21 вересня 2007р.
Людмила Гладська
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.