» » » Конкурс - "ПОДАТКИ ОЧИМА ДІТЕЙ"

Конкурс - "ПОДАТКИ ОЧИМА ДІТЕЙ"

14 вересня 2007 року відбулося урочисте відкриття виставки творів учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей», а також урочисте нагородження переможців та лауреатів.

Конкурс було започатковано у 2001 році тодішнім Головою ДПА України, та відновлено у 2006 році.

До участі в конкурсі «Податки очима дітей» були запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: Перша: 6-8 років, друга: 9-12 років, третя: 13-15 років.

Загалом у 2007 році на конкурсі було представлено понад 30,7 тисяч творчих доробків дітей, тоді як на початку запровадження конкурсу (у 2001 році) – лише 2500 робіт.

На урочисте нагородження до Києва прибули діти, які за результатами засідання журі конкурсу визначені лауреатами та переможцями. Як пам’ятаємо було три вікові категорії і ще додаткові номінації «Оригінальність розкриття теми», «Найкраще відображення історії оподаткування», «Найкращий плакат з податкової тематики», «Найоптимістичніше розкриття теми», «Найкраще оформлення роботи».

Переможці отримали цінні подарунки, а кожен Лауреат отримав Диплом та подарунки від спонсорів.

Також не були обділені увагою організаторів та спонсорів діти-учасники з числа соціально-незахищених верств населення.
Крім того, в серпні лауреати та переможці конкурсу відпочили в дитячому санаторно-оздоровчому центрі «Маяк» на узбережжі Чорного моря.

З гордістю відзначимо, що 14-річний бучанець, учень Бучанської української гімназії Владислав Ілюхін став лауреатом конкурсу. Вірш «Майбутнє – за нами» став найкращим серед доробків інших учасників.


Отримала визнання й робота ще однієї учасниці з Бучі, 15-річної Оксани Митянської. У каталозі найкращих робіт конкурсу, стаття Оксани «Податки очима дітей» знайшла своє місце.

Ми вітаємо наших маленьких земляків. Зичимо їм здоров’я та наснаги для майбутніх здобутків.
газета: №37 "Бучанські новини" від 21 вересня 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.