» » » Пожежники відзначають професійне свято

Пожежники відзначають професійне свято

Пожежники відзначають професійне свято17 вересня – День рятувальника, свято тих, хто в силу своєї професії, покликаний оберігати життя мирного населення. З цієї нагоди, до Бучанської пожежної частини завітав представник від міської влади – заступник голови Віктор Фальковський.

Він, від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету, привітав увесь особовий склад пожежників зі святом, побажав здоров’я та злагоди. Кожен, з 31 працівника, отримав подяку та грошову винагороду від міського голови Анатолія Федорука за нелегку та надзвичайно відповідальну працю.

Нині, Бучанська пожежна частина вважається воєнізованою, 60% працівників – військовослужбовці, решта – вільний найм. Колектив дружній, працюють злагоджено, значних нарікань на їхню роботу – немає. Вчасно виїжджають на виклики, гасять пожежі, рятують людей та їхнє майно від стихії. Зараз вони підпорядковані Міністерству з надзвичайних ситуацій, тому обов’язків – додалося, проте сили духу та завзяття, судячи з усього, бучанським рятувальникам не позичати. Свою місію несуть гідно.

У неформальному спілкуванні, колектив звернувся до представника міської ради з проханням посприяти у придбанні відповідного інструментарію, необхідного для роботи. Адже, щоб відчинити двері та потрапити до палаючого помешкання, часто лише фізичних сил замало.
Все необхідне приладдя їм пообіцяли придбати через Бучанський відділ з надзвичайних ситуацій.
газета: Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.