» » » Спартакіада до Дня фізичної культури

Спартакіада до Дня фізичної культури

8 вересня – День фізичної культури й спорту для юних бучанських спортсменів не пройшов осторонь і був сповнений дружньої боротьби та запалу молодих сердець. Адже стадіон «Ювілейний» розкрив свої обійми для гостей та учасників спартакіади.

У змаганнях із легкої атлетики, настільного тенісу, футболу та волейболу взяли участь команди загальноосвітніх шкіл №2, №3, №4.

Нагороди переможці отримували з рук міського голови Анатолія Федорука, який опікується розвитком молоді. «У таку прохолодну погоду, баталії, які вирували на футбольному полі, вас зігріли, а головне – здружили колективи та команди, не залежно від того, хто виборов яке місце», - зауважив він. А ще Анатолій Петрович подякував батькам, які виховують молодь у здоровому дусі, та організаторам свята за проведення даного заходу.

Привітати спортсменів завітав ректор Національного університету державно-податкової служби України, народний депутат V скликання Петро Мельник. Він подарував дітям чотири футбольні та чотири баскетбольні м’ячі, дав настанови на позитивний лад гри. « Ваше завзяття вам знадобиться, адже щоб чогось досягти в житі – потрібна сила волі, бажання й витривалість. Так тримати! Сподіваюся, що колись із вас вийдуть чемпіони світу», — сказав командам Петро Мельник.

Змагання ж дійсно були динамічними, адже кожен прагнув виявити свої здібності та стати першим.

Отже, на фініш прийшли з такими результатами: перше місце у спартакіаді посіла команда загальноосвітньої середньої школи №4 у віковій групі 1995-96рр. народження. Друге місце з футболу посіла збірна команда юнаків 1994 року народження. Перше та друге місця з бігу на дистанції 100 м зайняли Олександр Чубай та Артем Пономаренко відповідно.газета: №36 "Бучанські новини" від 14 вересня 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.