Почався навчальний рік

Знову перший осінній день запросив на шкільні подвір’я сотні бучанських школярів. Прохолодного вересневого ранку вулиці міста були заповнені святково одягненими дітьми з букетами квітів у руках – це розпочався навчальний рік – і учні поспішали до своїх класів, аби зустрітися з друзями та з новими силами приступити до здобуття знань.


Біля кожного закладу проходила традиційна лінійка. Школярів та освітян вітали з 1-им вересня, бажали успіхів та наснаги, а першачків – приймали до великої шкільної родини.

А от для вихованців ЗОШ №4 та гімназії захід проходив на головній Київській площі, куди завітали гості – заступник Бучанського міського голови Віктор Фальковський, начальник міського відділу освіти Геннадій Черкасов, представник Київської державної обладміністрації Василь Проценко, директор гімназії Микола Шевчук.


Урочистості розпочалися з внесення державного прапору. Далі – теплі слова на адресу учнів. Василь Проценко зачитав звернення від Президента України Віктора Ющенка та голови державної обладміністрації Віри Ульянченко. Віктор Фальковський зазначив, що за кошти міського бюджету для гімназії виділяється спортивний комплекс.

Крім того, на дітей чекає ще один сюрприз – капітальний ремонт школи та гімназії. На жаль, роботи не встигли завершити до початку сезону, але пообіцяли навести повний лад вже за кілька днів.газета: №35 "Бучанські новини" від 7 вересня 2007р.
Людмила Гладська
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.