» » » День відкритих дверей у Бучанській школі мистецтв

День відкритих дверей у Бучанській школі мистецтв

У Бучанській школі мистецтв ім. Левка Ревуцького стало традицією на початку вересня проводити день відкритих дверей, аби діти та їхні батьки мали змогу краще ознайомитися з потенційним закладом навчання та зробити вірний вибір у житті. Винятком не стало й 4 вересня. Біля будівлі, людей вітали директор школи Анатолій Пінчук, викладачі та теперішні вихованці школи мистецтв.

Силами дітей був підготовлений невеличкий концерт, після якого всіх присутніх запросили до класів, аби на власні очі побачити базу закладу, оцінити атмосферу, що панує в ньому та за потреби провести консультацію з учителями.

Нагадаємо, школа відкрилася в 1999 році. Сьогодні заклад вважається одним із кращих в області, а по матеріально-технічній базі, за словами Анатолія Пінчука, і в Європі. Сприяє цьому міська влада.

На базі Центру естетичного виховання працюють чотири школи – музична, художня, хореографічна, театральна та відділи – дизайн одягу, циркове мистецтво. Сьогодні в ній навчаються 650 дітей з усього Приірпіння, працюють 50 викладачів. Це – чималий внесок у розвиток культури Київщини. Адже, як сказала завуч Олена Дубравіна: «Тут ми навчаємо дітей не тільки грати на музичних інструментах, співати, танцювати чи малювати, а й вчимо їх розуміти великий смисл і силу мистецтва».

газета: №35 "Бучанські новини" від 7 вересня 2007р.
Людмила Гладська, Ольга Гдуля
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.