» » » Буча : Місто потребує додаткових дорожніх знаків

Буча : Місто потребує додаткових дорожніх знаків

ДАІ не квапиться

Буча : Місто потребує додаткових дорожніх знаківБезпека руху на дорогах міста – запорука не лише збереженого здоров’я, але й життя. Щоб регулювати пересування автотранспорту та зробити його більш упорядкованим на перехрестях чи вздовж магістралей, встановлюють відповідні дорожні знаки.

І хоча, на перший погляд, у Бучі таких позначок вдосталь, проте спеціалісти органу місцевого самоврядування зауважують, що у місті є необхідність облаштувати вулиці дорожніми знаками. Але, як з’ясувалося, все не так просто.

Якщо виділити кошти з бюджету та замовити їх виготовлення – це не проблема, то отримати чітку й швидку відповідь від служби ДАІ чого ж саме бракує для безпечного пересування й пасажирів авто, й пішоходів – під великим питанням.

Камінь спотикання в тому, що встановлювати дорожні знаки повинні лише спеціалісти, які розуміються на цьому – тобто, це безпосередньо компетенція Державтоінспекції.

Замовляти ж «повний комплект» немає смислу, бо половина з них може взагалі не знадобитися.
Ось як коментує дану ситуацію начальник інспекції по благоустрою в Бучі Тетяна Бердікова:
— Обстеження, яке б виявило необхідність того чи іншого дорожнього знака на вулицях міста та місце його встановлення, має проводитися по всій Бучі. Виконавчий комітет міської ради вже неодноразово звертався з таким проханням до начальника 9-го міжміського районного відділу ДАІ м.Ірпеня Василя Клименка, але чомусь на всі наші звернення відповіді так і не отримали. Щоправда, в телефонному режимі, нам іноді обіцяють виконати дані роботи – провести обстеження вулиць Бучі та надати висновки щодо організації безпечного руху автотранспорту. Обіцянки продовжуються, а час спливає.

Якщо порівнювати нашу співпрацю, що була раніше, то це виглядало так: інспектори ДАІ проводили обстеження території міста й давали нам приписи, в яких окрім встановлення самих знаків було зазначено й термін виконання робіт. За два роки, що минули, таких заяв до нас не надходило, проте ми знаємо, що проблема від цього не зникла.

Останній лист, який направляли до служби ДАІ, датується 31 серпня 2007 року. Зауважу, що якщо через місяць ситуація не зміниться, будемо звертатися до обласного управління автоінспекції. Адже не можна залишати дане питання невирішеним.
газета: №35 "Бучанські новини" від 7 вересня 2007р.
Людмила Гладська
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.