» » » Ангеліна Данішевська—переможниця VI фестивалю-конкурсу..

Ангеліна Данішевська—переможниця VI фестивалю-конкурсу..

З 10 до 17 серпня 2007 року в м. Одесі проходив VI Міжнародний фестиваль “Сузір’я моря – сонце, молодість, краса”.
Метою фестивалю є об’єднання дітей та дорослих розширювати кордони країн та покращувати зв’язки між народами.

Цього року на фестивалі виступили учасники з 14 країн світу, презентуючи досягнення своїх національних культур. Серед представників України була й наша землячка Ангеліна Данішевська, котра посіла Перше місце у своїй віковій категорії!

До складу журі фестивалю входили відомі діячі культури різних країн світу. Від України були присутні Анатолій Авдієвський, юрій Дерський, Ніна Заболотня, Алла Попова, михайло Голубович, Алла Черноіваненко, Юхим Коган та Микола Вилкун.

За словами Алли Попової, Заслуженої артистки України, доцента кафедри естрадного вокалу Київського національного університету культури та мистецтв, Ангеліна показала себе як сильна й талановита співачка. Вона впевнено трималася на сцені, проявила прекрасні вокальні здібності, тому по праву посіла перше місце конкурсу.

Голова журі Анатолій Авдієвський, керівник хору ім. Григорія Верьовки, зазначив, що Ангеліна – перспективна молода співачка з прекрасним сценічним майбутнім і застеріг дівчину від підступної “зіркової” хвороби.

Від колективу редакції щиро вітаємо Ангеліну з перемогою та бажаємо нових звершень та нагород!Ангеліна Данішевська у гостях програми “Від суботи до суботи”
газета: №33 "Бучанські новини" від 24 серпня 2007р.
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
trusishka

OFFline

  • trusishka (20)
  • Користувачі
  • 25 серпня 2007 00:22
никто низнает куда она поступила?

0
brisya

OFFline

  • brisya (21)
  • Місцевий
  • 4 вересня 2007 17:11
в эстрадно-цирковое училище

0