Про безпеку руху

Так склалося, що Буча опинилася на шляху слідування автотранспорту Європа-Київ. Автодорога Київ-Ковель працює в максимальному режимі, пропускаючи 10000 авто на добу.

Силами міста вжиті можливі заходи безпеки, але, чи то недоробки відповідних управлінь ДАІ, чи то інших підрозділів, які займаються організацією дорожнього руху на цій ділянці, призвели до того, що є певні недоліки. Зокрема, біля пішохідних переходів, які не регулюються, не скрізь встановлені інформаційно-вказівні знаки у відповідності до правил дорожнього руху (праворуч біля автобусної зупинки, що поблизу парку воїнам-інтернаціоналістам). Тому, знаку 5.35,1 – не помітно, бо він знаходиться в 10 метрах від краю проїжджої частини, замість 2,5 метрів.

По всій протяжності вул. Шевченка, перед переходами, за 50-100 метрів до початку ділянки переходу, не встановлені попереджувальні знаки (знак 1,32).
Та ж картина й на перехресті вулиць житлових масивів. Зокрема, на перехресті Енергетиків та Польової, де щороку трапляється близько 75 дорожньо-транспортних пригод, що іноді мають трагічні наслідки, попереджувальні знаки досі відсутні. А знак 2.1, який там є, встановлений неприпустимо високо – близько 5 метрів вгору.

Що ж, хочеться побажати відповідальним особам узяти до рук правила дорожнього руху, перегорнути відповідні сторінки, вивчити їх і виконати необхідні вимоги задля безпечного пересування пасажирів та пішоходів.

До речі, також слід звернути увагу на стан цементно-бетонного покриття тротуару, що на ділянці: поліклініка – учбовий комбінат. Дами на «шпильках» обходять його по проїжджій частині. А все через значні вибоїни. Щоб усунути даний недолік, потрібно прокласти асфальтно-бетонну суміш. А заодно, не завадило б відновити покриття проїзду в двір поліклініки та кафе-ресторану «Гармонія».

Віктор Швець
газета: №33 "Бучанські новини" від 24 серпня 2007р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.