Благоустрій : Дорога, дорога..

До одного з найсильніших вражень, що складається при огляді певного міста, відносять якість доріг. Дійсно, в епоху масштабного розвитку автотранспорту та кількості приватних авто, якими користуються більшість громадян, складно переоцінити функціональне призначення асфальтного покриття.

Минули часи, коли суцільні вибоїни та ґрунтовки пояснювалися як загальнодержавне явище, недолік, який коли-небудь планується усунути. Нині, наявність гарних доріг визначає благоустрій населеного пункту, перспективи його соціально-економічного розвитку, зрештою – престижність. Адже створити позитивний, сучасний імідж міста – значить привабити інвестора, залучити кошти. Тому практичне втілення поставлених завдань щодо покращення доріг – одне з пріоритетних питань рад різних рівнів.

В останні півтора місяці, у Бучі активно тривають роботи з реконструкції доріг. Замінюється асфальтне покриття, приводяться в належний стан чимало вулиць міста, робиться якомога більше, щоб пересування стало комфортним. Позитивні зміни вже можемо бачити по вул. Шевченка, Чкалова та ін. Загалом подібні роботи передбачено виконати по вул. Привокзальній, Інститутській, Гребінки, Грушевського, Воїнів Інтернаціоналістів, Садовій, провулку Садовому, Склозаводській, Гагаріна, Водопровідній, Кірова. Також буде замінюватися асфальто-бетонне покриття прибудинкових територій.

Що ж до переможців тендера на виконання цих робіт, то офіційного оприлюднення ще не було. Проте, за попередніми даними виконавцями стануть – приватне підприємство «Автомагістраль», товариство з обмеженою відповідальністю «Агрошляхбудсервіс» та кооператив «Асфальтобетонщик».
газета: №30 "Бучанські новини" від 3 серпня 2007р.
Людмила Гладська
міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.