» » » Буча : новий дошкільний заклад №5

Буча : новий дошкільний заклад №5

1 вересня відкривається новий дошкільний заклад №5

26 липня, не зраджуючи традиції, у Центральному будинку культури відбулася вже 14 сесія Бучанської міскої ради V скликання.
Насичений робочий графік, важливі різнопланові питання, виступи голів робочих комісій та звернення депутатів — усе це, як завжди, невід’ємна частина робочого процесу.

Усі питання порядку денного розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій, і це довели активні учасники обговорень: І.С. Бартків, виборчий округ №7, П.М. Мельник, виборчий округ №13, С.М. Коваленко, виборчий округ №32, С.В. Остапа, виборчий округ №9, М.П. Крижова, виборчий округ №14, Т.П. Кравченко, виборчий округ №15, М.П. Григорусь, виборчий округ №29.

Перший блок питань стосувався економіки та фінансів. Блискучі виступи доповідача, К.О.Карпенко, начальника фінансового управління ніколи не викликали питань чи незадоволення наших обранців.

Ю.А. Хоменко, перший заступник міського голови, теж докладно розповів про здобутки в соціально-економічному розвитку Бучі за І-ше півріччя 2007 року. Про них говорити багато не треба, всі ми їх (здобутки) спостерігаємо кожного дня, йдучи вулицями міста.

За відсутності В.А. Гетьманенка, начальника КП “Бучанське УЖКГ”, питання щодо виконання місцевої програми розвитку житлово-комунального господарства озвучив його заступник І. Г. Свинарчук

Як батько маленької доньки, для себе я визначив найголовніше питання, й стосується воно – відкриття нового дошкільного закладу. Ото ж, шановні земляки, батьки та бабусі, повідомляємо Вам, що на базі Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат, 1 вересня 2007 року, маленьким вихованцям відкриє свої двері новий садочок №5. Ото ж, хто не встиг влаштувати свою дитину на навчання, а це дуже велика проблема, і відомо мені це не за плітками, будь-ласка, звертайтеся, влаштовуйтеся…

Окремо хочу також згадати присутність у залі засідань народного депутата Верховної Ради V скликання Олександра Васильовича Галуненка. У “Бучанських новинах” ми друкували розгорнуте інтерв’ю з ним. Нагадаю лише, що Олександр Васильович, будучи членом партії Регіонів, представляє у Верховній Раді два райони Київської області — Бородянський та Ірпінський.

Цього разу він розповів про хід передвиборчих перегонів, відповідав на питання депутатів Бучанської міської ради.
Взагалі, день сесії видався продуктивним, сварок не було, рішення приймалися в спокійній обстановці, після докладного вивчення та обговорення.
газета: №30 "Бучанські новини" від 3 серпня 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.