» » » Повертаємося до проблеми прибирання..

Повертаємося до проблеми прибирання..

У літній період особлива увага приділяється благоустрою будівель та установ у місті, прибиранню прилеглих до них територій. З цією метою власників зобов’язують слідкувати за порядком, за потреби – оновлювати фасад, утримувати приміщення в належному стані. Хтось розуміє, що господарювання – їм на користь, адже загальне враження про заклад складається з дрібниць. Інші розцінюють подібні добровільно-примусові заходи, як тиск і чергову повинність – від якої й утекти нема куди, але, разом з тим, і не бачать нагальної потреби, щоб поспішити виконати.

Подібна ситуація складається і з бучанським відділенням «Укрпошти», що біля ринку. На жаль, санітарний стан території, далекий від ідеального. Зарослі з трави та кущів навіть віддалено не нагадують клумби, під деревом тривалий час лежать бетонні плити, на яких у вечірній час “лонгерами” «втамовують спрагу» підлітки.Побиті східці, застарілий фасад та повна відсутність урн для сміття завершують цю неприглядну картину. Етикетки, пляшки та інший непотріб бучанці, за «доброю традицією», залишають під парканом будівлі. Такій «культурі» багато європейців можуть лише «позаздрити», проте, з іншого боку, навіть банальної коробки для викидання відходів немає.

На неодноразові звернення та приписи, складені Бучанським відділом благоустрою, керівництво «Укрпошти» поки що не реагує.
газета: №29 "Бучанські новини" від 27 липня 2007р.
Обговорити на форумі
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.