» » » Чергова перемога Бучанського «Оксамиту»

Чергова перемога Бучанського «Оксамиту»

Для хореографічного колективу «Оксамит» уже стало доброю традицією здобувати почесні місця на різноманітних фестивалях, що відбуваються як в Україні, так і поза її межами.

За сім років свого існування «Оксамит» устиг побувати лауреатом та переможцем на таких відомих заходах, як «Травнева веселка», «Терпсихора запрошує», виступав на одній сцені з вітчизняними зірками першої величини – Марією Бурмакою, Тіною Кароль, гуртами «Mad Heads», «Чілі бомберс» та багатьма іншими не менш відомими артистами. На всеукраїнському дитячому телевізійному конкурсі «Весняні ластівки», з поміж семидесяти колективів з усіх куточків України, бучанці впевнено увійшли в десятку найкращих. А з болгарського конкурсу «Морська мушля» «Оксамит» за два роки привіз аж 10 дипломів у різних номінаціях.
Отож результати участі колективу в міжнародному фестивалі-конкурсі естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «Понтійська арена – 2007», що традиційно проводиться в Севастополі, хоч і був дещо несподіваний, проте цілком закономірний. Але про все по порядку.

Від початку свого заснування дитячий хореографічний колектив «Оксамит», під незмінним керівництвом Оксани Вижги, всесторонньо розвивається, постійно освоює різні жанри. Так, рік тому, діти спробували себе в жанрі естрадно-спортивного танцю, а оскільки фестиваль, головним чином, сприяє розвитку подібних жанрів, програма базувалася саме на естрадно-спортивних номерах. Крім того, вперше подібний фестиваль у складі «Оксамиту» відвідали учні першого класу, яким лише по 6 років.


Про високий рівень фестивалю свідчить професіоналізм його організаторів, які опікувалися не лише самими фестивальними заходами, а й умовами розміщення його учасників. Колісниченко В.В. – автор і голова фестивалю гостинно зустріла колектив і розмістила дітей у надзвичайно живописному куточку Севастополя – пансіонаті «Будівник», який знаходиться в Стрілецькі бухті, на самому березі моря.

28 червня, коли прибули всі колективи, на Приморському бульварі відбулося урочисте відкриття фестивалю. На відкритті учасники мали змогу офіційно познайомитися з членами журі та орг-комітетом, після чого відбувся святковий концерт і, власне, з цього дня «Понтійська арена – 2007» розпочала свою святкову ходу містом.

На вечорі знайомств «Оксамит» продемонстрував хореографічну постановку, яка є його своєрідною візитною карткою. Це привітання бучанського колективу не залишило байдужими ні представників журі, ні глядачів.

Проте, найголовніше відбувалося в день перегляду хореографії, оскільки це й було головним екзаменом для всіх колективів. Враховуючи, що членами журі конкурсу були такі професійні діячі в сфері культури, як Шульженко В.О. – заслужений артист України – голова журі, Баринов В.О. – директор департаменту розвитку Всеросійської державної циркової компанії, Заатов І.А. – Заступник міністра культури АР Крим, Вітолдс Бірнхас – Президент “Цирку-Варьєте” Швеція, Батманов К.К – заслужений артист Росії, балетмейстер, Москва, Росія, Кривуца Н.І. – заступник Голови комітету ООН по правах людини в Україні, заслужений діяч мистецтв України і ще багато заслужених та поважних людей, то хвилюватися було чого, адже таке авторитетне журі помічало будь-який, нехай самий незначний ґандж чи слабкі місця в підготовці.

Найбільшою була радість юних танцюристів та їхніх керівників, коли на врочистому нагороджені учасників фестивалю виявилося, що «Оксамит» посів перше місце в номінації «естрадно-спортивний танець». Крім основного диплома фестивалю, журі настільки було зворушене хореографією дуетного танцю, що просто не могло цього не відмітити. Найменші учасниці фестивалю – шестирічні дівчатка – також отримали відзнаку за дуже чесно відпрацьовану програму в такому ранньому віці. То ж задоволенні та щасливі залишились всі.


Сергій Орнатський
газета: №29 "Бучанські новини" від 27 липня 2007р.
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар