» » » Звітують відділи міськради

Звітують відділи міськради

17 липня 2007 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради.

З 2 по 9 липня в рамках Всеукраїнського туру «Пишемо програму разом» депутати Верховної Ради України V скликання Ксенія Ляпіна, Олексій Кучеренко, Ольга Герасим’юк, Руслан Князевич і Тарас Довгий провели ряд зустрічей з мешканцями Київщини, завітали до 14 районів області.

Головною темою засідання були звіти за перше півріччя 2007 року.

Зокрема, заступник міського голови Юрій Хоменко доповів, що з початку року виконано ремонт і реконструкцію привокзальної площі, доріг, асфальтобетонного покриття. Вирішено проблеми з водопроводом та газопроводом по вул. Шевченка. Також були проведені ремонтні роботи систем холодного водопостачання та реконструйовано і полагоджено мережі вуличного освітлення.
Виконано роботи по реконструкції свердловини на території ЗОШ І-ІІ ст. №2.
Проведено розмітку бучанських доріг, встановлено огорожу спортивного майданчика по вул. Енергетиків, 6, проводиться озеленення міста.

Бучанські заклади освіти готуються до нового навчального року. Проводиться плановий ремонт шкіл та садочків, зокрема ДНЗ «Берізка». Також проводяться підготовчі роботи по будівництву нового дитсадка на 140 місць по вул. Центральній, 33-а.

Окрім ремонту, за перші шість місяців було введено в експлуатацію 115 квартирний житловий будинок по вул.Пушкінській 59-б, а також підземний перехід по вул.Нове Шосе. Разом з там проводяться підготовчі роботи по будівництву 155-квартирного житлового будинку по вул.Центральна, 33-а.
Також Юрій Хоменко доповів про роботу комунальних підприємств та відділів міської ради.

Окрім нагальних питань, присутні заслухали звіт щодо проведення культурно-масових заходів у дні державних та традиційних свят.
Після звіту заступника голови міської ради слово взяв завідувач юридичним відділом, Руслан Нечипоренко, який доповів про вирішення питань службових приміщень.

Керуючий справами Галина Сурай прозвітувала про виділення коштів, надання матеріальної допомоги про питання опіки та піклування за перше півріччя 2007 року.

Незабаром головне свято країни – День Незалежності. Бучанський відділ культури та спорту підготував план проведення заходів з нагоди цього свята. Також, в. о. завідувача відділом Михайло Кривошей подав на розгляд членів виконкому інформацію стосовно здобутків наших спортсменів у Першості Ірпінського регіону з волейболу серед чоловічих команд на кубок тренера Славинського Г. М.. З метою підтримки та заохочення юнаків і дорослих до занять спортом, було вирішено преміювати переможців та призерів першості.

Далі слово надали Ніні Калініній, завідувачу відділу в справах сім’ї та молоді. Пані Ніна надала план проведення заходів у липні-серпні 2007 року, з метою виконання міських програм правової освіти, оздоровлення та соціального захисту багатодітних і неповних сімей міста Бучі. Згідно подання, в липні-серпні цього року плануються дні правових знань, оздоровлення дітей, а також акції – «Студент» та «Школяр».

Анатолій Кович, інспектор по благоустрою міста, доповів присутнім про зняття аварійних дерев. Нагадаємо, два тижні тому Буча постраждала від сильного вітру – на деяких ділянках міста було пошкоджено лінії електропередач. Причиною обривів стали дерева, що впали під дією стихії. Для попередження аварії були проведені роботи по зняттю аварійних дерев – тобто таких, котрі становлять потенційну небезпеку при буревіях.
Загалом, можна сказати, що засідання міськвиконкому пройшло жваво та констругкивно.
газета: №28 "Бучанські новини" від 20 липня 2007р.
Ольга Гдуля
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.