» » » Буча : Спортивні старти комунальників

Буча : Спортивні старти комунальників

Наприкінці червня бучанський стадіон „Ювілейний” вітав на своєму полі учасників двадцять другої обласної спартакіади серед працівників житлово-комунальних господарств Київщини. До нас завітали команди з Борисполя, Білої Церкви, Березані, Броварів, Бородянки. Прикро, але ті, хто поправу б вважалися господарями змагань, – працівники Бучанського УЖКГ – не були поміченими на цьому дійстві витривалості та здоров’я.


Спортивні старти розпочалися з параду команд, який приймали члени організаційного комітету – начальник управління комунального господарства Київської облдержадміністрації та голова обласної профспілки, представники управління фізкультури й спорту в Київській області, керівники підприємств та голови профспілкових комітетів. Змагання співпали із сумною датою в історії нашого народу – Днем початку Великої Вітчизняної війни. Щоб вшанувати пам’ять захисників, віддати належне їхній мужності та героїзму, організатори свята поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у парку Слави.


Захід проходив під керівництвом та покровительством обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Спартак”. Його голова, почесний працівник фізичної культури України, Микола Жирний зазначив, що їхня мета залучити якомога більшу кількість працівників, разом із сім’ями, до занять фізичною культурою. Адже здорова людина – щаслива людина, яка має в собі сили й бажання творити, працювати й отримувати від цього задоволення та самовіддачу. То ж, показати на що здатні, представники комунальної сфери могли в таких видах спорту, як легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та міні-футбол. Декілька годин напруженої, але дружньої боротьби дали свої результати. І хоча для таких змагань важлива не перемога, а участь, свої лідери, які впевнено дійшли до фінішу, - знайшлися. Перше місце посіла команда з Білої Церкви. Переможці отримали кубки та дипломи, а «передовики» з окремих видів спорту – дипломи та цінні подарунки.

Буча : Спортивні старти комунальників
Володимир Лєбєдєв,
голова Київської обласної профспілки працівників житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу
- Шановні колеги!
Я хочу побажати вам і вашим родинам благополуччя, успіхів, щастя й здоров’я.
Якщо будуть усі ці складові наявними у вашому житті, то все складеться. Зичу, аби наші керівники зуміли забезпечити нас достойною, вчасною заробітною платою, гарними умовами праці.
Сьогодні ж – хай щастить вам у змаганнях, проявіть сили, наполегливість.Володимир Максименко,
начальник головного управління ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації
- Учасники змагань!
Наше свято проводиться уже не вперше. Це говорить про поліпшення стану житлово-комунального господарства. Воно поступово стає на ноги, хоча ще й залишилося чимало невирішених проблем. А підтвердженням тому – ваш оптимізм, участь у цьому заході, що проходить у славному місті Буча. Ви, комунальники, робите великий внесок у розвиток України, всієї Київської області.
Завдяки вашій праці люди мають тепло, воду, необхідні послуги. Бажаю перемог, значних результатів та гарного настрою!
газета: №26 "Бучанські новини" від 6 липня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.