» » » Буча : Нагорода та її герої

Буча : Нагорода та її герої

Напередодні Дня молоді Київська обласна рада, Київська обласна держадміністрація та Управління у справах сім’ї та молоді вирішили нагородити талановитих представників молодого покоління за досягнення у науці, мистецтві та спорті. Серед дипломантів були й дві чарівні бучанки – Леся Ковалик та Оксана Байбарак.

На пароплаві «Гранд», де проходила церемонія нагородження та святкова програма, зібралася сила-силенна народу. Відверто скажу, приємно було бачити, що молодь Київщини має стількох здібних й талановитих представників. Журі не обійшло увагою жоден район та жодне місто області.
Під час урочистої церемонії нагородження на адресу молоді лунали привітальні слова від Валерія Петровича Кондрука – заступника голови Київської облдержадміністрації, та Надії Василівни Татарчук – начальника обласного управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністації.

Після офіційної частини свята гостей розважали естрадні колективи та зірки КВК.

Буча : Нагорода та її героїЛеся Ковалик,
випускниця ЗОШ №4 :
— Я займаюся біологією, є переможцем IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, срібною призеркою IV етапу Всеукраїнської олімпіади з екології, переможцем ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт МАН. Також у моєму активі перемога на міжнародному конкурсі науково-технічної творчості молоді, який проходив у березні 2007 року в місті Пекін, КНДР. На даний час - я в складі команди від України для участі в Міжнародній олімпіаді з біології, яка відбудеться у Канаді, в липні цього року.

Біологією я зацікавилася в 7-му чи 8-му класі. Я потрапила на Всеукраїнську олімпіаду з біології, у рамках якої проводиться щорічна олімпіада з екології. Мене зацікавили науково-дослідні роботи, які можуть писати школярі. Згодом я познайомилася зі своїм науковим керівником, який запропонував співпрацю. Під його керівницвом я почала створювати наукові проекти, брати участь у наукових дослідженнях разом із відомими вченими та науковцями. Мені дуже подобається те, чим я займаюся, ті результати, яких я вже досягла.

Я планую пов’язати свою долю з біологією. Власне, я є «без п’яти хвилин» студенткою Київського Національного Університету ім. Тараса Григоровича Шевченка, біологічного факультету. Переможців Всеукраїнських олімпіад зараховують до студентів без вступних іспитів.

Підготовка до Міжнародної олімпіади в розпалі. Наша команда готується на базі цього університету, а також у багатьох науково-дослідницьких інститутах. Така собі літня практика. Завдяки цьому я маю чітку картину, з чим я зіткнуся в подальшому житті та науковій роботі. Мені подобається!
Окрім біології я люблю вишивати (на жаль, зараз часу нема – все займає підготовка до олімпіади), слухати музику та займатися східними танцями.
Дуже хочу, щоб моя праця принесла користь людям, щоб я не даремно присвятила життя моєму покликанню!

Оксана Байбарак,
учениця 8-Г класу ЗОШ № 3
— Я займаюся рукопашним боєм і карате-до. Чемпіонка Київської області, срібна призерка Чемпіонату України та срібна призерка Чемпіонату Європи.
Як я потрапила до цього виду спорту? Сім років тому мені запропонували прийти на тренування та подивитися, як діти займаються. Мені сподобалося, з тих пір я відвідую секцію та займаюся східним единоборством. Маю шостий к’ю (розряд – прим. авт.).

Окрім спорту я також захоплююся музикою. Для мене головне зараз – успішно закінчити навчання в школі, ну, і звісно ж, показати кращі результати на змаганнях. Найближчі відбудуться приблизно в кінці червня - на початку липня.

Ким я хочу бути? Може, це видасться дивним, проте я хотіла б працювати в лавах міліції. Захист та оборона – для мене ці поняття знайомі та близькі.
Від колективу редакції «БН» вітаємо молодь Бучі з її «професійним» святом, а Лесі та Оксані бажаємо успішно виступити на своїх змаганнях та показати найкращі результати!
газета: №26 "Бучанські новини" від 6 липня 2007р.
Ольга Гдуля
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.