» » » Буча святкує в ритмі вальсу

Буча святкує в ритмі вальсу

У переддень Дня Конституції, на головній площі міста відзначали подвійне свято. Адже саме 27 червня, окрім урочистостей з нагоди створення Основного Закону, вітали випускників бучанських шкіл. Загальноміський бал обіцяє стати традицією.

Як і раніше, вже колишні школярі розпочали свою ходу від стін рідних шкіл до Парку Слави, де поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам. Потім, під звуки оркестру, діти разом із вчителями та батьками рушили до Київської площі, де їх зустрічали бучанці, гості міста й представники влади.
Від міського голови отримали подарунки лідери класів та учні, які показали себе в навчанні, творчо виявили здібності та вміння, учасники та призери олімпіад, змагань різних рівнів.

Також Почесними грамотами й Подяками Київської облради та цінними подарунками нагороджуються – заступник директора Бучанської Української гімназії Людмила Савельєва, директор КП громадського харчування «Продсервіс» Віталій Рибчун.

Але подарунки на цьому не закінчилися. Випускників привітали дітки з дошкільного навчального закладу «Сонячний».
У відповідь на поздоровлення випускники влаштували міні-шоу – десятки пар у вечірньому вбранні кружляли в ритмі вальсу.

Символічним прощанням з дитинством та школою стали сотні повітряних кульок, випущених у вечірнє небо.
Ми вітаємо вас, юні друзі, та від усього серця бажаємо здоров’я, щастя, тепла й доброти. Впевнено йдіть своєю дорогою, обираючи лише найкраще, найцінніше. Миру й добра вам, наші діти![ детальніше читайте в газеті "Бучанські новини" ]
газета: №26 "Бучанські новини" від 6 липня 2007р.
Ольга Гдуля, Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.