» » » Діти з школи-інтернат стали повноцінними громадянами України

Діти з школи-інтернат стали повноцінними громадянами України

Діти з Бучанської школи-інтернат стали повноцінними громадянами України

Вже котрий рік поспіль, Бучанська спеціалізована школа-інтернат дотримується гарної традиції. Так повелося, що вручення паспортів 16-річним юнакам і дівчатам тут перетворили на маленьку урочисту подію. Адже для підлітків – це один з етапів дорослішання, а для вихователів, як і для батьків, - розуміння того, що діти – вже особистості, які сформувалися під їх настановами та прищепленими цінностями.

Так і цього разу, 15 червня, школу відвідали гості – начальник Ірпінського міського відділу міліції, начальник паспортного столу, представник Бучанського відділу у справах сім’ї та молоді. Кожен привітав присутніх із цим днем, побажав гарної долі та широкого безхмарного шляху. А ще, директор школи-інтернат та начальник міліції прочитали щось на зразок міні-лекції – всерйоз і жартома.

Розповіли про права, які отримує людина з одержанням паспорту, пояснили правила користування офіційним документом та «просвітили», як поводити себе в екстремальних ситуаціях, коли його хтось намагатиметься вилучити чи, не дай Боже, хтось із підлітків ускочить в якусь халепу. Адже ніхто не застрахований від прикрих випадків і хто попереджений – той озброєний.

Після такого введення у курс справи, громадяни України таки урочисто отримали найважливіший документ з рук паспортиста Олени Іванівни, а ще – фотоальбоми на згадку, які фіксуватимуть найважливіші та найприємніші моменти в житті.
газета: №24-25 "Бучанські новини" від 22 червня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.