» » » Творчі шляхи хореографічного колективу “Оксамит”

Творчі шляхи хореографічного колективу “Оксамит”

Ось уже сім років у Бучі працює та розвивається хореографічний колектив «Оксамит». А почалося все з власного бажання хореографа-постановника Оксани Казимирівни Вижги створити дитячий хореографічний колектив.

Перший набір учнів до нового колективу відбувся 6 жовтня 2000 року на базі ЗОШ №4. З цього дня все й почалося. Спочатку колектив працював 2 роки в школі №4, потім - 3 роки в Центральному будинку культури, а коли за участі мера Бучі А.П. Федорука у нашому місті було побудовано нову чудову школу мистецтв, то колектив продовжив працювати та творити в гарних класах нової школи.

За сім років роботи хореографічний колектив «Оксамит» неодноразово був лауреатом та переможцем дитячого фестивалю „Травнева веселка”, постійно брав участь в оглядах художньої самодіяльності серед шкіл, став лауреатом обласного фестивалю „Терпсихора запрошує”, був запрошений до участі в параді на святковому концерті в Києві на Майдані Незалежності, брав участь у масштабній всеукраїнській акції «Не продавайся», яку проводило Міністерство сімї та молоді, виступав на одній сцені з відомими українськими зірками. 2005 року колектив узяв участь у всеукраїнському дитячому телевізійному конкурсі „Весняні ластівки” (м. Київ) – з-поміж 70 колективів з різних куточків України „Оксамит» потрапив у десятку найкращих. Хореографічний колектив «Оксамит» брав участь у конкурсі «Морська мушля» в Болгарії, звідки привіз аж 6 дипломів (2005 р.) та 4 дипломи в (2006 р.). 2006 року колектив „Оксамит” став дипломантом обласного конкурсу „Дебют”, посівши третє місце. А в 2007 році, в номінації «Сучасний танець» колектив, на цьому ж конкурсі зайняв почесне друге місце, набравши велику кількість балів - 121. Останнім часом зав’язалася плідна співпраця з ворзельським театром-студією «Крила» (керівник С. В. Соколенко). Разом із цим молодим, але вже визнаним колективом створено театралізоване хореографічне шоу, прем’єра якого відбулася на концерті у кінорозважальному комплексі «Акваріус» (м. Буча), присвяченому 7-річчю створення колективу “Оксамит”. Над освітленням та озвученням концерту працювали професіонали, запрошенні з Києва, відео- та фотозйомку також проводили професійні спеціалісти. Хочеться також відзначити й участь у цьому заході надзвичайно співучих учнів Бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького та студентів Київського університету культури та мистецтв (викладач - Гуліч Н.П.). Усі ці факти переконливо свідчать про визнання високого рівня майстерності нашого колективу досвідченими фахівцями.

І це лише добрий початок здобутків хореографічного колективу “Оксамит”. Без сумніву, дуже багато нагород та дипломів, конкурсів та фестивалів чекає їх у недалекому майбутньому. Ніби зовсім недавно нинішні випускники “Оксамиту” були ще маленькими дівчатками, які про справжній танець зовсім нічого не знали, але завдяки наполегливій праці впродовж 7 років з досвідченим хореографом О. Вижгою, вони стали справжніми професіоналами.

У хореографічному колективі “Оксамит” навчаються діти не тільки з Бучі, але й з усього регіону. Сцена об’єднала дітей з Гостомеля, Ірпеня, Ворзеля, Немішаєва, Клавдієва та звісно ж — нашого міста Бучі. З кожним роком колектив росте, розвивається, все більше й більше поповнюється справді талановитими учнями.

Без підтримки дуже важко досягти успіху навіть талановитій людині, а що вже говорити про дітей, вони, як ніхто, потребують нашої опіки та любові. Тому дуже добре, що є люди, які підтримують колектив, всіляко сприяють його розвитку. Взагалі таких людей багато, всіх їх назвати, мабуть, неможливо. Хочеться відзначити лише головних. І це насамперед шанована людина, мер міста Бучі Анатолій Петрович Федорук. Протягом усього часу існування колективу він завжди сприяв його розвитку, підтримував, ніколи не відмовляв у допомозі.

Неможливо переоцінити допомогу, яку завжди надавав “Оксамиту” генеральний спонсор – Прилипко Юрій Ілліч. Про цю людину можна сказати дуже багато гарних слів, та боюсь, що їх не вистачить, щоб віддячити Юрію Іллічу за щедру фінансову підтримку, за сприяння в поїздках колективу за кордон, за допомогу в проведені звітного концерту. Це - людина зі щирим серцем та великою душею.

Багаторічну працю колективу на теренах культури відзначив директор Бучанської школи мистецтв Пінчук Анатолій Петрович. Він нагородив дипломами за вагомий внесок у справу естетичного виховання дітей, вірність обраній професії, та передав диплом відділу культури та спорту за активну участь у громадському житті міста.
У майбутньому в колективу “Оксамит” великі плани – участь у багатьох конкурсах, в т.ч. міжнародних, створення нових шоу і програм тощо. І все це потребує значної фінансової підтримки. Тому запрошуємо до співпраці спонсорів - патріотів нашого міста. Разом ми зможемо досягти ще більшого успіху та визнання в світі.
Ось так живе та розвивається хореографічний колектив «Оксамит», поступово, крок за кроком досягає своєї мрії стати одним з найкращих колективів України та світу.

Сергій Орнатськийгазета: №24-25 "Бучанські новини" від 22 червня 2007р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
kidrock

OFFline

  • kidrock (8)
  • Місцевий
  • 3 листопада 2007 01:03
САША ТЫ БАЛЕРИНА "ОКСАМЫТА" love

ДЕЧЁНКА ЫВ ЗЕЛЁНОМ ПЛАТЬЕ ТОЖЕ КЛАССССС!!!! lovefeelwink

0