» » » У Бучанській колонії в ув’язнених забирали шприци та саморобні карти

У Бучанській колонії в ув’язнених забирали шприци та саморобні карти

У Бучанській колонії ніби-то тюремний спецназ влаштував “маски-шоу”. Ходять чутки, що познущавшись над ув’язненими, які насмілилися скаржитися на умови утримання та порізали собі вени, бійці відправили 12-х із них до лікарні покаліченими. Керівництво колонії цей факт категорично заперечує, стверджуючи, що події, які відбувалися на зоні, були плановою перевіркою, і спецназ звертався до в’язнів на “ви”.

За словами начальника колонії Григорія Карандюка, “зону” дійсно відвідали 14 спецназовців із управління Держдепартаменту по Києву та області. Це була планова перевірка. Під час обшуку знайшли заточки, шприци, ножі, зарядні пристрої до мобільних телефонів, саморобні гральні карти (все це заборонено). Як запевнив “господар”, спецназівці поводили себе коректно, на “ви”, палицями не розмахували: “Потреби застосовувати силові прийоми, вводити посилений варіант служби не було. І до лікарні нікого не несли — ось дані за кожну добу про хворих, які надійшли.

Не всі засуджені хотіли себе називати та позувати перед камерою. Але з десятка опитаних факт спецназівського “безпрєдела” не підтвердив жодний і навіть не натякнув.

Начальник тюремної лікарні Володимир Нілов також категорично заперечував, що хтось постраждав від рук спецназу. Розповів лише, що у п’ятницю було відхилено клопотання адміністрації про дострокове звільнення невиліковного хворого 33-річного засудженого. Його дні добігають кінця, міг би останні години провести разом з рідними, попрощатися. “Є і стаття 408-ма в кодексі, що дозволяє такий крок. Суддя ж назустріч не йде”.

По матеріалах газети “Сегодня”
газета: №24-25 "Бучанські новини" від 22 червня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.