» » » Буча : День медичних працівників

Буча : День медичних працівників

13 червня, в кінорозважальному комплексі “Акваріус”, медичні працівники відзначили своє професійне свято. Для людей, які щодня рятують чиїсь життя, лікують і фізично, й духовно, дарують другу надію, цього дня влаштували концерт за участю бучанських колективів.

На адресу “винуватців” лунали теплі та щирі слова привітання від керівників міста та головних лікарів. Говорили про проблеми закладів, обдумували перспективи, проте, найголовніше, бажали здоров’я, щастя, наснаги й терпіння всім, хто причетний до медицини — усім працівникам міської лікарні та поліклініки, служби швидкої допомоги, санепідеміологам, фармацевтам.

Відзначили кращих із кращих, віддали данину й своїм наставникам, досвідченим професіоналам — тим, власне, з кого й починалася медицина в Бучі понад півстоліття тому.
Окрім цього, щоб хоч трохи полегшити важку працю медиків та забезпечити краще лікування хворих, поліпшити діагностичну базу, для закладів охорони здоров’я подарували нове обладнання — комп’ютерну техніку, пральні машини, медичні меблі тощо.

А глядачі, й водночас учасники дійства, мабуть, отримали гарний настрій та нові враження.


Анатолій Федорук,
Бучанський міський голова:

— Дорогі друзі, вітаю вас зі святом! Прийміть щирі слова вдячності та вітання від міської ради та виконавчого комітету. Звичайно, матеріально-технічні проблеми в наших медичних закладах є. Але, завдяки дружньому колективу, медицина в Ірпінському регіоні стоїть на чільних позиціях. Проте, будемо робити все можливе, щоб матеріальна база, умови праці персоналу з року в рік поліпшувалися.


Микола Михайленко,
головний лікар Бучанської міської поліклініки:

— Шановні колеги та гості! Сьогодні ми вперше святкуємо День медичного працівника в статусі міської поліклініки. Перед нами поставлені стратегічні питання — реформування галузі охорони здоров’я в Бучі, покращення матеріальної бази, технічного переоснащення, вирішення кадрових питань. І ми, поступово, йдемо до наміченого. До кінця року плануємо відкрити кабінет ультразвукової діагностики, готуються й реалізовуються різні програми по охороні здоров’я, ведеться проектування нової поліклініки на 600 відвідувань у зміну для населення. Над усіма цими завданнями працюємо спільно з міською радою. Я впевнений, що за короткий час робота в нашому закладі стане привабливою, потягнуться кадри, яких гостро не вистачає нині.Віктор Фальковський,
заступник Бучанського міського голови:

— Шановні лікарі. Звертаюся до вас і до медсестер, як лікарів, і до технічних працівників. Ви лікуєте людське здоров’я й зачасту лікуєте людську душу. В цей день хочу побажати вам щастя, успіхів у роботі. Повірте, міська рада робить все для того, щоб незабаром ми святкували та говорили, що маємо достойне приміщення поліклініки, лікарні та станції швидкої допомоги, гарну зарплату працівників медичної сфери. Ми над цим працюємо, й так буде!Галина Сурай,
керуюча справами виконавчого комітету Бучанської міської ради:
Буча : День медичних працівників

— Шановні присутні однієї з найнеобхідніших, найпочесніших галузей людства – медицини! Ви покликані стояти на варті охорони здоров’я людей від першого крику до останнього подиху.
Низький уклін вам за щирі серця, самовіддану працю, бажання прийти людям на допомогу.
Здоров’я, сімейного затишку, благополуччя, миру й добробуту вам!Марія Крижова,
секретар Бучанської міської ради:

— Дозвольте мені привітати всіх без винятку зі святом медичного працівника, тому що наше життя у ваших руках.
Лікареві потрібно поставити точний діагноз, а ось медичній сестрі, своїми руками, поглядом, вмінням – поставити хворого на ноги. Велика вам дяка за це.
Здоров’я вам, щастя, успіхів. І щоб, дійсно, матеріальна база ваших медичних закладів стала кращою, а ми, міська рада, зі свого боку докладемо для цього максимум зусиль.Леонід Закордонець,
головний лікар санаторію “Зірка” селища Ворзеля:

— Дорогі колеги! Я бажаю вам довголіття, нових здобутків у добрих справах, а жінкам – жіночого щастя.
Будьте гідними своєї почесної справи. Я кланяюся перед вашою працею та сподіваюся, що вона матиме гідне продовження.
Миру й злагоди вам і вашим родинам!


[ далі фото, загальний об'єм фотографій, завантажуємих в повний розмір: 1,8 Mb ]
Назад 1 2 3 Дальше
газета: Людмила Гладська, Ольга Гдуля
Обговорити на форумі
Михайленко
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
AndrewS

OFFline

  • AndrewS (8)
  • Місцевий
  • 21 червня 2007 13:37
приятно, что не забывают медиков. Праздники устраивают. Но ведь ценить их труд в нашей стране пока не научились. Зарплаты бы им хорошие, так что бы все после окончания мединститута хотели спасать жизни, а не думали как бы свою спасти от бедности.

0