» » » Робота Бучанського відділу міліції..

Робота Бучанського відділу міліції..

За звітний період на території Бучі скоєно 29 злочинів, по яких порушено кримінальні справи. 22 злочини – розкрито, 7 залишаються нерозкритими.

Робота Бучанського відділу міліції..Найболючішим питанням знов залишається незаконний обіг наркотиків. Було виявлено 11 фактів цих протиправних діянь. Скоєно 6 крадіжок особистого майна громадян. Сталося 2 випадки завданих громадянам тяжких тілесних ушкоджень. Виявлено 4 факти пограбувань, 2 факти заволодіння транспортним засобом, по одному випадку – ДТП та самогоноваріння.
З метою профілактики злочинності, попередження злочинів та виявлення незаконного обігу наркотиків, силами Бучанського міського відділу міліції проводяться постійні рейди та відпрацювання на території міста. У травні було виявлено два факти зберігання наркотичної сировини та один факт — притоноутримання. Залишається проблемою питання квартирних крадіжок, особистого майна громадян.

Останнім часом такі факти почастішали, особливо в нових багатоповерхівках.

Викликає занепокоєння й вулична злочинність. Особливо на привокзальній території, здебільшого в нічний час, скоюються пограбування, крадіжки, прояви хуліганства. Причина цього явища – неконтрольована робота розважальних закладів, кафе.

Щоб запобігти цим злочинам, бучанськими правоохоронними органами проводяться рейди та відпрацювання місць скупчення осіб, які схильні до вживання наркотичних речовин. Під час цих рейдів, згідно ст.. 263 Кодексу України Про адміністративні правопорушення, затримуються особи, які перебувають у стані наркотичного сп’яніння для подальшого огляду лікарем-наркологом та взяття на облік. Згідно ст.. 44 Кодексу України Про адміністративні правопорушення складаються протоколи адміністративного характеру на осіб за незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилку наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах.

Для покращення оперативної обстановки в Бучі та з метою боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин, з метою попередження дитячої наркоманії пропоную:
Дільничним інспекторам міліції спільно з депутатами та представниками Бучанської міської ради провести бесіди в шкільних закладах міста.

Перевірити за місцем проживання осіб, які схильні до вживання наркотичних речовин, перебувають на обліку та притягувались до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин.
Провести негласні рейди у вечірній час в громадських місцях та розважальних закладах з метою виявлення, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів.

Опублікувати в ЗМІ інформацію про шкідливість вживання наркотичних речовин, залежність від їх вживання та наслідки.

Ярослав Липчей,
начальник Бучанського міського відділу міліції
газета: №23 "Бучанські новини" від 15 травня 2007р.
  0
Коментарів: 5
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

 • administrator (328)
 • Адміністратори
 • 15 червня 2007 13:56
Опублікувати в ЗМІ інформацію про шкідливість вживання наркотичних речовин, залежність від їх вживання та наслідки


- У нас на форуме есть ребята, которые активно учавствуют в бучанских велосоревнованиях и велопробегах. Их знают на бучанском форуме..

12 июня, около 22 часов в Лесной Буче, А. с братом обкатывал новый велосипед около "Сайгона", проезжая мимо парня А. погучил в прямом смысле "по голове", ему пришлось остановиться поскольку "в глазах потемнело"..

короче, - со двора, на подмогу подвыпившего соседа, вышло ещё больше 10 человек(видно отмечали что-то)..

Сейчас А. с сотрясением мозга. В милицию заявили побои сняли.. ждём результатов.

- юристы говорят, что такое "действие" тянет до 8 лет лишения свободы.

но, час назад, по телефону, А. сообщил мне, что нападющие подали встречное заявление, что А. с братом напали на них..

разберётся ли милиция? ждёмс..

0
DeVOuR

OFFline

 • DeVOuR (108)
 • Місцевий
 • 15 червня 2007 14:06
мде.. 2-е человек нагло напали на толпу 10 человек и так их отметелили, что получили сотрясение мозга..
-
кпц.. ну посмотрим.. че там..

-||DeViL WaS An AnGeL ToO..||-
-||WoRlD iS a GhEtTo||-

0
IRON

OFFline

 • IRON (23)
 • Місцевий
 • 15 червня 2007 15:04
наша міліція нас береже.... у нас в Ірпені закрили рок-фестиваль... цікаво те, що фестиваль розпочався після 11-00 і мав тривати до 23-00. міліція приїхала приблизно о 19-00. де вони були до цього - невідомо!?

п.с. з міліцією стараюся не контактувати... на них тільки подивишся - стає зрозуміло, що інтелектом і не пахне. таке враження, що туди беруть "по образу і подобію"!

0
БУЧАНЕЦ

OFFline

сотрясение мозга тянет максимум на легкие телесные повреждения а по ним уголовных дел не заводят. будет отказной материал.

0
AndrewS

OFFline

 • AndrewS (8)
 • Місцевий
 • 21 червня 2007 13:40
Видите какие велосопедисты сильные...в двоем на десятерых...ну не парадокс? Еще увидим чем закончиться, надеюсь выиграшно для велосопедистов.

0