На канікули — до Бучі

Із настанням літнього сезону, питання дитячого відпочинку набирає обертів. Малеча, закінчивши навчальний рік, охоплена радісним передчуттям канікул, батьки – клопотами: куди ж відправити нащадка, щоб він не лише гарно провів час, але й оздоровився?

Цією проблемою переймаються відповідні служби й на місцевому рівні. Шукають можливості та відстоюють право дитини погрітися на сонці. У прямому розумінні.

Як результат, уже в червні бучанська група дітей відпочиває в Керчі (санаторій «Факел»), інша група поїхала до Очакова (санаторій «Ольвія»), двоє діток оздоровилися в “Артеці”, а 10 червня наші діти відправилися до Солотвина – всесвітньо відомого міста з унікальними соляними шахтами. Натомість, Буча прийняла групу з міста-побратима Тячева.

Такий обмін не лише зміцнив зв’язки між двома населеними пунктами, але й дав можливість дітям кардинально змінити обстановку, побачити нові місця й торкнутися культури та побуту Заходу й Центру України.

Тячівських дітей розмістили в одному з найкращих місцевих таборів — «Джерелі». Затишні двохмісні номери, великий басейн, чимала територія закладу, оточена соснами, та широка культурна програма сподобалися «делегації» з 24 юних закарпатців. Організатори постійно влаштовували дискотеки, проводили конкурси, залучали дітей до різних заходів. Словом, робили все можливе, аби тим було весело та цікаво. А ще постійно проводили екскурсії. Адже бути під Києвом і не побачити столиці – неприпустимо. То ж, після команди «підйом», ранкової гімнастики та сніданку діти сідали в автобус та вирушали у подорож.

За два тижні встигли побувати на Майдані, Андріївському узвозі, Володимирському та Софіївському соборах, Києво-Печерській Лаврі, у музеях Великої Вітчизняної війни та Афганістану, зоопарку, влаштували прогулянку по Дніпру, їздили до Пирогова. За словами завідуючої Бучанським відділом сім’ї та молоді Ніни Калініної, такі мандрівки проходили досить динамічно, через день або навіть щодня: «Дітям хочемо показати якнайбільше прекрасних місць, дати змогу відвідати культурну спадщину країни, побувати в історичних місцях, а часу для цього, на жаль, обмаль. Проте, думаю, що з поставленим завданням ми впоралися, і вони залишилися задоволеними».

Відбулася екскурсія й по Бучі. Всією групою ходили на перегляд фільму до «Акваріуса». А в переддень від’їзду, в міський раді, для юних гостей організували солодкий стіл та вручили невеличкі подарунки.

15 днів минули напрочуд швидко. За цей час діти встигли і відпочити, і скучити за рідними, зав’язати нові знайомства та отримати нові враження. Хочеться сподіватися, що додому вони повезуть разом із сувенірами ще й гарну згадку про Бучу.


детальніше читайте в газеті
газета: №23 "Бучанські новини" від 15 травня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
AndrewS

OFFline

  • AndrewS (8)
  • Місцевий
  • 21 червня 2007 13:43
Аж стыдно мне....не знал что в Буче лагеря есть. Да еще и такие))) Ну Буча приподносит приятные сюрпризы.

0