» » » ЗАТ «Меліоратор» — 70 років!

ЗАТ «Меліоратор» — 70 років!

У перший день літа працівники водного господарства відзначали своє професійне свято. Для бучанського підприємства ЗАТ «Меліоратор» воно стало подвійним – 70 років плідної праці на теренах міста та за його межами. З цієї нагоди в кінорозважальному комплексі «Акваріус» відбулися урочистості.

«Меліоратор» має глибоку історію – його працівники пережили нелегкі часи роботи фірми, були і є свідками злетів. Нині підприємство працює стабільно, виконує великі об’єми робіт, знане далеко за межами Бучі та гордо крокує вперед. А назва – стала символом якості та професіоналізму кадрів. «Велика родина» - саме так характеризували його колектив на святі. Дійсно, за період існування фірми, утворилися цілі династії, де поряд з дідами працюють онуки. Досвід тут, як сімейна традиція, передається з покоління в покоління.

На ювілей підприємства завітали майже всі працівники, «ветерани», які вже на пенсії, ті, хто в «Меліораторі» починав свій трудовий шлях. Розпочалося свято з показу фільму про підприємство – його минуле й сучасне, людей, які там працюють, розвиток галузі.

На адресу ювілярів лунали вітальні слова з уст поважних гостей – керівників водного господарства та земельних ресурсів, колег-директорів бучанських підприємств, усіх, хто бажав сказати добре слово й, звичайно ж, голови правління ЗАТ «Меліоратор» Василя Яцюка. Учасники дійства мали змогу споглядати концерт, у якому брали участь бучанські та київські колективи, виступали діти та онуки меліораторів.

А ще на працівників чекало багато нагород. Газоелектрозварювальник Віктор Брюхно та машиніст-екскаваторник Віктор Воловенко отримали ордени «За заслуги ІІІ ступеня». Їх їм незабаром вручить Президент України Віктор Ющенко. Токаря Івана Дзусенка, який пропрацював на підприємстві 63 роки, нагороджено Грамотою Кабінету Міністрів України.

За значний внесок у розбудову господарсько-меліоративного комплексу, проектування будівництва експлуатації меліоративних систем колектив ЗАТ „Меліоратор” був нагороджений премією лауреата ім. Миколи Гаркуші – найбільшою відзнакою Державного комітету України по водному господарству.

На свято привезли нагороди й від Верховної Ради України, Черкаської обласної адміністрації, служби автомобільних доріг у Київській області тощо.
детальніше читайте у газеті "Бучанські новини"
газета: №22 "Бучанські новини" від 8 червня 2007р.
Людмила Гладська, Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар