Буча : З сесійной зали

Конструктивна робота на сесії – «коньок» бучанських депутатів.
31 травня, в Центральному будинку культури нашого прекрасного міста традиційно відбулася чергова, вже 10 сесія 5 скликання Бучанської міської ради. Як і належить, графік роботи щільний, питань на порядку денному багато. Коротко пройдемо по списку.

Перші два — це питання фінансові. Керує профільним управлінням професійна людина Катерина Карпенко, яка завжди напам’ять може “процитувати” таблиці, що роздаються депутатам з проектами рішень, і точно відповісти на всі питання. Цього разу, доповідаючи по фінансових питаннях, Катерина Олександрівна знову ж таки усе чітко та зрозуміло виклала на депутатський загал. Мова йшла про внесення змін до міського бюджету, у зв’язку зі змінами на державному рівні, та поточні фінансові питання.
Далі слово тримали відповідальні за роботу та належний стан ринків та торгівельних підприємств усіх форм власності. Загальна картина така, що за період з початку року ситуація на ринках поступово покращується, хоча, зрозуміло, до ідеалу ще далеко.

Наступним цікавим моментом був звіт міліції. Першим вийшов на трибуну керівник Ірпінського міського відділу міліції Олександр Бзенко. Основна ідея виступу стосувалася більш тісної співпраці бучанської міської ради з місцевою міліцією. До речі, у своєму виступі головний міліціонер регіону відмітив конструктивну роботу депутатів на сесії. Сказав, що якби всі міські та селищні ради працювали в такому режимі, то Ірпінський регіон був би зразком для наслідування. Після пана Бзенка говорив начальник Бучанського МВМ Ярослав Липчей. Він прозвітував про роботу Бучанської міліції за п’ять місяців 2007 року (докладно читайте в наступному номері), вніс пропозиції щодо подальшої співпраці місцевого самоврядування з правоохоронними органами.

Це, на мій погляд, були найцікавіші моменти. Звісно, жодного неважливого питання на сесію не виносять, тому, якщо кому цікаво, ми вкотре нагадуємо, що всі бажаючі жителі Бучі можуть відвідувати сесії Бучанської міської ради без будь-яких перешкод.

Газета «Бучанські новини» заздалегідь повідомляє про дату проведення та обов’язково друкує проект порядку денного.
газета: №22 "Бучанські новини" від 8 червня 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.