» » » Німецький Червоний Хрест — допомагає бучанцям

Німецький Червоний Хрест — допомагає бучанцям

29 травня до Бучанського медико-соціального центру завітали гості з Німеччини. Вони представляють в Україні Німецький Червоний Хрест Земля Баден Вюртемберг і Новоапостольську церкву Зюддойчланд (м. Штутгард). Справа в тому, що ці громадські організації надають фінансову допомогу через Бучанський Медико-соціальний центр нужденним людям, фінансуючи різні соціальні програми. У Бучі вже більше року працює програма “Турбота”, до якої долучилися й закордонні друзі.

Прибули німецькі гості аби переконатися на власні очі, які результати дає програма. Разом із соціальними працівниками вони відвідали декілька квартир та приватних будинків самотніх бабусь. Поспілкувалися з ними і, здається, були задоволені.

Приймали гостей на Бучанській землі разом із працівниками Медико-соціального центру й представники місцевої влади. В.А. Фальковський, заступник міського голови особисто вручив їм сувеніри з бучанською символікою. У неофіційній обстановці, за обіднім столом закордонні друзі подякували за дуже гарний прийом, поділилися враженнями від нашого міста, висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Олег Миколайович Гуленко,
голова Українського Червоного Хреста Київської обласної організації
:
— Ми співпрацюємо вже не один рік. Робота почалася зі створення в Бучі медико-соціального центру на кошти наших німецьких друзів. Далі в рамках співпраці ми почали втілювати програму мобільних санітарно-побутових ремонтних бригад. Це означає, що на базі бучанського центру, силами здебільшого волонтерів, уже рік працюють бригади по допомозі одиноким, обездоленим людям похилого віку. Проводяться невеликі косметичні ремонти в помешканнях таких людей, дрібний ремонт, скажімо, сан-техніки, у приватних будинках - прибирання прибудикової території тощо. Німецька ж сторона фінансує придбання необхідних матеріалів та обладнання.

На нашому обліку в Київській області більше 30000 самотніх людей похилого віку, з них 1200 — це лежачі інваліди. І, зрозуміло, що таким громадянам допомога вкрай необхідна. Отож, метою візиту до Бучі є огляд результатів нашої спільної програми, і ми нею цілком задоволені.

Йосип Болеславович Краснодемський,
керівник Медико-соціального центру
:
— Під контролем Бучанського медико-соціального центру вже який час працює програма соціального захисту одиноких непрацездатних громадян, інвалідів І-ІІ групи, а також самотніх людей похилого віку, яка має назву “Турбота”. Ця програма має три джерела фінансування. Державні кошти (думаю, коментувати мізерність цих коштів не треба), дотації від місцевої влади та громадські організації, такі як Червоний Хрест. Зокрема ці гроші йдуть на догляд за перерахованими верствами населення. Це закупівля медикаментів і памперсів, продовольчих та продуктових наборів, подарунки до свят, косметичні й поточні ремонти, прибирання тощо.

Сьогоднішні гості надають нам немалу фінансову допомогу. За перераховані кошти, останнім часом, ми придбали газонокосарку, бензопилу, пральну машину, тачку та інше обладнання. Єдина проблема — нема потрібної кількості помічників, які б працювали безпосередньо з тими, хто потребує допомоги.газета: №21 "Бучанські новини" від 1 червня 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.