» » » Питання благоустрою залишається відкритим

Питання благоустрою залишається відкритим

22 травня 2007 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради. 27 пунктів, винесених на порядок денний, не завадили продуктивній роботі в прийняті рішень та розгляді назрілих проблем. Питання, на яких найбільше зосереджували свою увагу присутні, стосувалися благоустрою міста, охорони зелених насаджень і торфовищ від пожеж та заходів, що підпадають до компетенції відділу сім’ї та молоді.

Питання благоустрою залишається відкритимНа попередньому виконкомі було продовжено місячник по благоустрою в місті. За час, що минув, велася робота по усуненню недоліків, були вжиті додаткові заходи. Нині, за словами начальника інспекції Тетяни Бердікової, ситуація покращилася, але ще в неповному об’ємі закінчені роботи по ремонту дитячих майданчиків. Залишається відкритим питання по прибиранню територій окремих підприємств. Заслухавши доповідача, було прийнято рішення про скликання чергового засідання адмінкомісії, на якому більш детально обговорити аспекти даної справи, відбудеться розмова з керівниками «проблемних», у плані прибирання, підприємств. А до цього часу інспекція по благоустрою має підготувати й надати інформацію про кожен такий об’єкт.

Як завжди, гостро стояло питання роботи ринків і торговельних закладів. Вони часто порушують встановлені правила й норми своєї діяльності. Їхня робота постійно контролюється, складаються протоколи. Для цього залучаються інші відповідні установи – відділ архітектури та містобудування, інспекція Держархбудконтролю, Ірпінська міська СЕС тощо. Проблематичним залишається питання стихійної торгівлі, зокрема торгівлі м’ясом під залізничним мостом Бучі. І хоч зараз там працює наймана служба, проте не завадило б втручання правоохоронних органів. Схоже, скільки б заходів не вживалося, форма й досі залишається найбільш переконливим аргументом у припинені цього «бізнесу».

Під час обговорення, члени виконкому зійшлися на тому, що до проекту рішення потрібно надати додаток. У ньому повинні бути переліки всіх закладів та висновки по кожному з них різних служб, які б запевнили у їхній відповідності встановленим нормам і вимогам. Адже нерідко ми зіштовхуємося з випадками необ’єктивності, приміром, тієї ж СЕС.

У цьому році буде створено п’ять пришкільних таборів для 150 дітей, які не виїжджатимуть за межі Бучі. Через відділ освіти йтиме оплата харчування, через відділ сім’ї та молоді, міську раду – виділяться кошти на забезпечення медичними засобами, канцелярією, на транспортні перевезення дітей. Було уточнено деякі моменти щодо екскурсій. Щоб вести дітей в інші міста, слід брати дозвіл в обласному УДАІ, потрібен супровід. Наголосили й на зручності транспорту. В ідеалі – це мають бути спеціальні екскурсійні автобуси.

Щодо охорони зелених насаджень і торфовищ від пожеж, то в проекті рішення були враховані різні аспекти – від запобігання до ліквідації лиха. Розроблено окремі плани гасіння, детально опрацьовані й описані всі нюанси. Єдиний недолік – зауваження до формулювання окремих питань. Дане рішення було прийняте.

Про охорону зелених насаджень і торфовищ від пожеж у 2007 році
З метою охорони зелених насаджень і торфовищ від пожеж у пожежонебезпечний період, враховуючи рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.05.2007 р., у відповідності до ст. 85 Лісового Кодексу України, ст. 34 Закону України «Про пожежну безпеку», керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради вирішив:
Для організації та проведення протипожежних заходів у зонах зелених насаджень і торфовищ м. Буча створити тимчасову комісію.

Виконавчому комітету Бучанської міської ради забезпечити:
– організацію розробки та здійснення КП «Бучанське УЖКГ» заходів протипожежної безпеки профілактики у зонах зелених насаджень;
– залучення ( в разі необхідності) до гасіння пожеж зелених насаджень і торфовищ населення, протипожежної техніки, транспортних засобів підприємств, установ та організацій;
– харчування осіб, залучених для гасіння пожеж;
– пропаганду правил протипожежної безпеки, висвітлення проблем збереження зелених насаджень і торфовищ, через ЗМІ;
– координацію заходів, спрямованих на охорону зелених насаджень і торфовищ від пожеж, у межах міста.

Зобов’язати начальника КП «Бучанське УЖКГ»:
– закрити всі непланові дороги, які проходять через масиви зелених насаджень шляхом встановлення шлагбаумів і викопки канав, а за використанням планових – встановити нагляд;
– в’їзд автотранспорту до зони зелених насаджень дозволити тільки у відведені місця відпочинку;
– створити мінералізовані протипожежні смуги вздовж захисних насаджень, які межують із посівами, залізничними й ґрунтовими дорогами, постійно їх утримувати в стані чорної пари;
– привести у робочий стан протипожежну техніку та інвентар.

Бучанському відділенню міліції в пожежонебезпечний період, за вимогою керівництва пожежної охорони міста, виділяти працівників міліції для патрулювання в зонах відпочинку населення.

Зобов’язати Ірпінське управління меліоративних систем водного господарства привести в належний стан споруди та об’єкти, які знаходяться в поймі річок Буча та Рокач. У пожежонебезпечний період, за вимогою керівництва пожежної охорони міста, виділяти працівників для патрулювання в зонах відпочинку населення.

Відділу з питань надзвичайних ситуацій Бутанської міської ради, у випадку виникнення великих пожеж у зонах зелених насаджень та великих пожеж на торфовищах, за вимогою керівництва пожежної охорони, забезпечити виділення невоєнізованих формувань підприємств з необхідною кількістю людей та техніки.
Затвердити план організації гасіння пожеж у зонах зелених насаджень.
Тощо.Інформація «БН»
газета: №20 "Бучанські новини" від 25 травня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.