'ФЕНІКС' знову перемагає

Спортсмени Бучанського клубу спортивних видів єдиноборств „Фенікс”, як завжди, показують високі результати на змаганнях різного рівня.

5 травня, в м. Буча пройшов відкритий чемпіонат з рукопашного бою, присвячений Дню Перемоги. І знову спортсмени нашого клубу були кращими й зайняли перше командне місце. Змагання пройшли за підтримки мера Бучі Анатолія Федорука, якому не байдужа доля підростаючого покоління, адже зараз боротися з алкоголем та наркоманією стає набагато важче. Також хотілося відзначити й директора Бучанської спортивної школи Миколу Кривошея, який забезпечив змагання нагородами, та директора школи №3 Віктора Корчового, який постійно надає нам приміщення для проведення змагань.

Також на змагання приїхав Юрій Прилипко, який є Почесним президентом клубу „Фенікс”. Із задоволенням спостерігав за виступами наших бійців. Спортсмени клубу билися дуже добре, але, побачивши Юрія Ілліча, почали битися з подвійною енергією, тому що кожен хотів показати свою майстерність. А, по завершенню змагань, Юрій Ілліч нагородив кожного спортсмена нашого клубу грошовою премією. Дуже велика подяка людям, які підтримують наших дітей, допомагають стати їм справжніми чоловіками, захисниками нашої країни.

В.І. СЕМИРЯЖКО,
керівник клубу „Фенікс”
газета: №19 "Бучанські новини" від 18 травня 2007р.
  1
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
holyfield

OFFline

  • holyfield (17)
  • Місцевий
  • 18 травня 2007 13:46
а где был мер раньше?
когда иваныч на стеколке в старом зале сидел без ремонта.
щас там ремонт проведен но за деньги Прилипка. вот кого реально благодарить нужно. а мер как обычно примазатся хочет.

0