Біг заради Миру

15 травня, Бучею прокотилася акція „Біг заради Миру”. Факел Миру, який передавався від народу до народу, посланцям різних країн світу – став символом єднання, любові, розуміння всіх людей на планеті, не залежно від кольору шкіри, національності, релігії та культури. А його полум’я – запалює почуття дружби та гармонії, змінює свідомість, ставлення до світу. За збігом обставин, захід проходив у Міжнародний День сім’ї.

То ж, делегація пробігу завітала й до Бучанського ДНЗ №3 „Козачок”. Діти з нетерпінням чекали на гостей та радо зустрічали їх появу вигуками та майорінням повітряних кульок. Разом із Мироносицями, факел ніс вихованець садочка – Женя Колєсніков, за словами його наставників, юний спортсмен. Побачивши свого „колегу”, малеча, здавалося, зраділа ще більше.

Гостей, як годиться, зустріли хлібом-сіллю. Ті ж, у відповідь, подарували дітям намисто з цукерок. Після знайомства й обміну привітаннями, „мирний вогонь” передавали з рук у руки кожному учаснику дійства. Доторкнувшись до нього, кожен мав відчути й перейняти частинку сили, здоров’я, мудрості. Навколо будівлі дитсадка зробили коло “мирового” пробігу.

Після чого рушили далі, дотримуючись встановленого маршруту – спочатку до ЗОШ №4, в Ірпінь, а потім – в інші міста України й світу, щоб передати просту й водночас складну філософію – становлення Миру та спокою на Землі.

Назад 1 2 Дальше
газета: №19 "Бучанські новини" від 18 травня 2007р.
Людмила Гладська
САНЧІН
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.