Весняні перегони - "БУЧА - ТРЕВЕЛ"

Весняні перегони - "БУЧА - ТРЕВЕЛ"

На дворі травень місяць.
І хоча погода нас не балує, все ж, традиційні відкриті змагання з велотуризму „Буча-тревел” — відбулися.
Оргкомітет: відділ освіти Бучанської міської ради та Центр позашкільної роботи. Головний суддя змагань – Андрій Куцевалов.
Учасники – бучанці та гості міста. Дата й місце проведення турніру – 5 травня, Буча.

Цього разу було вирішено провести турнір у Ястремському лісі. Варто зазначити, що підготовка заходу проводилася в рекордні строки, проте організаторам вдалося розробити маршрут, завдання та, звісно ж, призи переможцям.

Почалося все зі стадіону „Ювілейний”, де проводилася реєстрація учасників, формування команд і вікових груп. Після привітань та дружніх настанов судді та учасники вирушили до СТАРТУ.

Загалом у змаганнях „Буча-ТРЕВЕЛ” брали участь 44 учасники.
Наймолодшому спортсмену – 7 років!

Трохи докладніше про кожен конкурс. Велокрос: три кола довжиною 250 м, - у лісовій зоні. Велоралі – два кола по 6 кілометрів, пересічна місцевість. Фігурне водіння велосипеда: конкурс складався з декількох етапів – „лінія”, „гойдалка”, „змійка”, „ворота”, „вісімка”, „перенесення вантажу” та „стоп-лінія”.

Кількість та складність випробувань для кожної з вікових груп була різною. Відрізнялись також і черговість завдань. Представники молодшої групи (діти віком до 14 років) спочатку вправлялись у фігурному водінні велосипеда, а потім проїхали велокрос. Учасники середньої групи (підлітки віком від 14 до 18 років) випробовували свої сили у кросі, потім - ралі, а на „десерт” отримали фігурне водіння. Велосипедисти старшої групи (18-30 років) розпочали з ралі, далі була „фігурка”, а на завершення було запропоновано проїхати крос. Доросла група, яку представляли лише двоє відважних – Ольга Полянська та Олег Гайдай - мала індивідуальний графік проходження та в загальному заліку не брали участь.

Траса велоралі довжиною шість кілометрів вилася змійкою поміж деревами та кущиками. Аби спортсмени не заблукали, то вздовж дороги висіли яскраві стрічки. Судді й „тихарі” – спостерігачі на КП – жартома пропонували велосипедистам по дорозі назбирати грибів чи квітів, проте жоден чомусь не пристав на пропозицію. Як на мене, це був самий виснажливий конкурс. Для скептиків, котрі, можливо, не вбачають у ньому складності, зазначу, що я намагалася самотужки проїхати маршрутом після змагань. Відверто скажу – непідготовленій людині, котра бачить велосипед „по святах” (себто, такій як я) здолати ту кляту трасу просто неможливо! Особливо в лісі – мій „залізний кінь” щоразу норовив в’їхати то в кущі, то в дерево, то у багаття відпочиваючих.

Після закінчення змагань судді уважно підраховували бали, чесно зароблені учасниками в нелегкій боротьбі. Переможців у кожній групі врочисто вітали та нагороджували пам’ятними призами.

Серед молодшої групи переможцями стали: Юрій Гмиря (ІІІ місце), Владислав Дубовий (ІІ місце) та Дмитро Домашенко (І місце). Переможцями середньої групи стали: Віталій Морозовський (ІІІ місце), Богдан Цимбалюк (ІІ місце) і Сергій Іщук – І місце.
До речі, Сергій переміг і минулого разу – восени 2006 року, а також здобув перемогу на обласних змаганнях у Богуславі.

Призери старшої групи: Олександр Терганов (ІІІ місце), Віктор Сидоренко (ІІ місце) та Олександр Чмут (І місце). Окрім персонального заліку був ще й командний, на велоралі.

Середня група: команда „Інтер” посіла друге, а корсари з „Веселого Роджера” – перше місце. Старша група: „Live in Буча” (ІІІ місце), „Апачі” (ІІ місце) та непереможні „Годзили” – І місце.

Оргкомітет, судді та учасники „Буча-ТРЕВЕЛ” щиро дякують спонсорам: газеті „Бучанські новини”, бучанському інтернет-порталу www.bucha.com.ua, громадянській партії „ПОРА!”, МПП „Рада”, магазину „Всесвіт”.

Варто додати: „Буча-ТРЕВЕЛ” стає традиційними змаганнями, буде проводитися тричі на рік – навесні, влітку та восени.

Також у планах Центру позашкільної роботи організація турпоходів по горах Карпат, Криму та Кавказу. То ж приєднуймося до веселої та сміливої братії бучанських спортсменів і туристів!

На змаганнях побували
Віктор АРТЕМЧУК
Ольга ГДУЛЯ


більшість фотографій будуть добавлені у веб-галерею..
[ далі вибіркові фото 11шт. >> ]
Назад 1 2 Дальше
газета: №18 "Бучанські новини" від 11 травня 2007р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Os`ka
  • Os`ka (448)
  • Гостi
  • 22 травня 2007 18:18
А сказать о том, что и девочки учавствовали нельзя было? В этих велосоревнованиях участвовали не одни мальчики.... smile

я просто в шоке была, когда прочитала очередную газету

0