Свято здоров'я

У кожного колективу є свої звичаї, яких дотримуються та шанують. Не стала винятком і ЗОШ №2. У переддень Перемоги, освітяни провели свято здоров’я – традиційне, але від того не менш змістовне. Цього року захід набув спортивно-патріотичного забарвлення. По-перше, зобов’язує дата – 9 травня. По-друге, спорт - невід’ємна частка фізичного розвитку людини, а патріотизм, любов до Батьківщини – духовного. Тому, об’єднавши цих два чинники, вчителі вирішили виховати справжніх особистостей, які йдуть у ногу з часом і самі обирають цінності життя.

Зібравшись на шкільному подвір’ї, учні розбилися на загони (по класах). Завдання, яке ставили перед собою, - показати майстерність марширування. У кожної групи було своє гасло, девіз та “командир”, в обов’язки якого входило “вести” за собою товаришів. Члени загонів навіть підібрали для себе форму, яка б відповідала “бойовому” запалу й духу. Не будучи фахівцями у військовій справі, про майстерність маршу говорити складно, але виглядало досить непогано. То ж, перший конкурс, пісні та строю на плацу, - вдався.

Як з’ясувалося, захід розпочали ще 7 травня. Саме тоді школярі “творили” малюнок на асфальті. Кожен показав своє бачення свята Перемоги, намалювавши щось на зразок листівки. Цілу ніч ішов дощ, тому оцінити художню майстерність юнаків та дівчат - так і не вдалося. Проте, напередодні це завдання виконала комісія, виставивши кожному загону бали.

Далі події розгорталися на стадіоні та в спортзалі. Саме там відбулися змагання у спортивному заліку для молодшої ланки та фізичні вправи й навантаження – для старшої й середньої. Всі бажаючі могли долучитися до цього процесу та зрозуміти, що таке спорт. Це – сила, мужність, боротьба, краса, граціозність, натхнення, випробовування волі, сміливості, витривалості, швидкість і рух… І нехай захід, на перший погляд, здається дещо наївним, проте він потрібен. І було б прекрасно, якби й інші навчальні заклади проводили щось подібне. Адже дітям прищеплюють добро, позитивне світосприйняття, зрештою - вчать бути здоровими.

Чому ж було обрано саме свято здоров’я? На це питання дуже добре відповіла директор ЗОШ №2 Людмила Волинець: “Для того, щоб бути сміливими, щасливими, патріотами своєї землі – потрібно бути, насамперед, здоровими, готувати себе до цього. Це ми й намагаємося робити, проводячи подібні заходи”.
далі фото 10шт.>>
Назад 1 2 Дальше
газета: №18 "Бучанські новини" від 11 травня 2007р.
Людмила Гладська, Ольга Гдуля
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.