Вічна слава переможцям!

Кожен сприймає 9 травня по-своєму. Одні – як свято Перемоги, інші – вшановують пам’ять загиблих воїнів. Скільки людей, стільки й думок і не можна стовідсотково стверджувати, чиї істини вірні. Ця війна забрала життя мільйонів людей. Людей, зі своїми долями, зі своїми сім’ями, надіями й прагненнями…
У народі склалася традиція святкування Дня Перемоги. Як правило, це військовий парад, слова привітання, подяка захисникам вітчизни та вшанування хвилиною мовчання тих, хто ціною власного життя заплатив за наш мир та спокій.

На жаль, цього року погодні умови завадили провести святкову програму в повному обсязі. Та все ж таки організатори свята встигли нагородити грамотами та пам’ятними подарунками ветеранів, які займають активну громадську позицію у житті міста - Івана Крутька, Анатолія Варламова, Лілію Скачкову (заступника голови Бучанської ради ветеранів).

З нагоди 75-річчя Київської області, за сумлінну працю, активну громадську діяльність у розбудові міста, за визначні досягнення в розвитку культури, освіти та охорони здоров’я Почесними грамотами Київської обласної державної адміністрації нагородили Михайла Наконечного – директора Бучанської школи-інтернат; Павла Іващенка – керівника бучанського підприємства; Василя Яцюка – голову правління ЗАТ “Меліоратор”; Олександра Ткачова – завідувача терапевтичним відділенням міської лікарні; Антоніну Петренко – заступника директора з навчально-виховної роботи Бучанської ЗОШ; Валентину Черпанську – начальника цеху скловиробів №2 Бучанського заводу склотари; Лідію Клімашевську – майстра по заготівлі вторинної сировини МП “Рада”; Валентину Ларіонову - директора міського будинку культури на Склозаводській; правоохоронців міста – Євгена Лебедька – заступника начальника Бучанського відділення міліції; Олександра Кириченка, Любомира Трушика – дільничних інспекторів Бучанського відділення міліції.


Анатолій Федорук,
Бучанський міський голова:
- Прийміть найщиріші вітання з нагоди 62-ї річниці Перемоги в Другій Світовій війні.
Низький вам уклін, дорогі ветерани, від ваших нащадків – дітей, онуків, правнуків за той ратний подвиг, який ви здійснили в роки війни та повоєнний період, відбудовуючи нашу Батьківщину.
Ми, молодше покоління, завдячуємо вам досвідом і патріотизмом.
Зичимо вам здоров’я, щастя, достатку, поваги від рідних, близьких, суспільства.
Нехай кожен прожитий день буде настільки радісним, наскільки ви вірили в нього, йдучи в атаку, вірили в майбутнє!


Василь Романчишин,
начальник управління культури Київської облдержадміністрації:
- Зі святом, дорогі жителі й гості славного міста Буча! Воно стосується всіх.
Адже кожен має в своїх родинах фронтовиків. Зараз дехто намагається зробити переоцінку історичних фактів, ролі перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Думаю, що ці спроби приречені на невдачу. Тому що ви йшли в бій не за якісь надумані ідеали, а за вкрадений мир і спокій, за сплюндровану рідну землю, загиблих дітей, побратимів.
Дивлячись на вас, ми не маємо права стати гіршими. Залишайтеся для нас взірцем, орієнтиром у житті!

Іван Крутько,
голова Бучанської ради ветеранів
Дорогі бучанці! Приємно бачити, що з кожним роком аудиторія, яка приходить вшанувати пам’ять загиблих воїнів, збільшується. Рада ветеранів та організація інвалідів висловлює велику вдячність, за вашу небайдужість. Нині ми стоїмо на святому місці – під нами людська кров. Кров людей, які віддали своє життя для того, щоб щасливими були ми. Я вітаю всіх зі святом Перемоги й зичу ветеранам ще довгих років щасливого, гідного життя!


Анатолій Варламов,
голова Бучанської ради інвалідів Великої Вітчизняної війни
Минуло 62 роки після закінчення війни та звільнення всього людства від ярма фашизму.
Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.
Ветерани, фронтовики! Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя. Вічна слава переможцям! Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі!


Отець Андрій,
настоятель церкви Усіх Святих Землі Української
Ми знаємо про лихоліття війни з розповідей очевидців, яким низько вклоняємось.
Я хотів би згадати тих, кого сьогодні з нами нема. Згадати всіх жертв війни – не лише солдатів, але й жінок, дітей, людей похилого віку. Вони помимо своєї волі постраждали від цього горя. Їх потрібно згадати словами молитви й просити у Бога, щоб він їх пом’янув.
Бо, як казав Христос, у Бога – всі живі”. Ото ж давайте вшануємо їх у наших молитвах.

Концертну частину свята було вирішено перенести на День Освіти.газета: №18 "Бучанські новини" від 11 травня 2007р.
Людмила Гладська, Ольга Гдуля
Анатолій Варламов
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.