» » » Звітний концерт у школі мистецтв

Звітний концерт у школі мистецтв

У неділю, 22 квітня, в кінорозважальному комплексі “Акваріус” відбувся звітний концерт одного з колективів хореографічного відділення Бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького під назвою “Оксамит”, де навчаються мистецтву танцю біля 50 дітей різного віку. Викладач класу сучасної хореографії – Оксана Вижга.

У програмі концерту взяли участь: студенти Київського Національного університету культури й мистецтв, учні викладачів школи мистецтв із класу фортепіано, естрадного вокалу та театрального мистецтва.

Реклама заходу була багатообіцяючою, але із самого початку, настрій був зіпсований майже годинною затримкою концерту (як з’ясувалося, артисти продовжували генеральну репетицію). Нарешті гучна музика та вигуки маленьких ведучих сповістили про початок феєричного дійства.

Концерт вразив глядачів яскравістю світлових ефектів, професійністю звукового та музичного оформлення, розмаїттям гарних сценічних костюмів. Обличчя маленьких артистів та їхніх батьків світилися радістю й гордістю, що вони є учасниками такого заходу. Загальне враження довершила чудова комфортна концертна зала кінорозважального комплексу “Акваріус”.

Але, на наш погляд, режисура заходу була недосконалою й недоопрацьованою офіційна частина. Здивувало те, в якій формі запрошувалися до слова офіційні особи. Склалося враження, що вони не були попереджені про виступ.

З точки зору кваліфікованих хореографів, танцювальним композиціям не вистачало послідовності та завершеності. На жаль, витончена класична музика та рухи юних артистів не виглядали гармонійно. Брак хореографічної майстерності маскувався творчими пошуками та зовнішніми ефектами.

Та не можна не відзначити того, що сам творчий задум був дуже вдалим і цікавим. Концерт запам’ятався виступами вокалістів та учасників театрального дійства, а також новим напрямком і початком розвитку сучасної хореографії в школі мистецтв нашого міста, який продемонстрували випускниці хореографічного відділу школи.

Алла Кравченко
газета: №16 "Бучанські новини" від 27 березня 2007р.
  0
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Натали
  • Натали (448)
  • Гостi
  • 4 травня 2007 21:07
Я была на концерте. И мне все очень понравилось. Великолепно танцевали и выпускницы, и подрастающее поколение "Оксамита". ТАК ДЕРЖАТЬ!!! "ОКСАМИТ" - вы ЛУЧШИЕ!!! love

0
kidrock

OFFline

  • kidrock (8)
  • Місцевий
  • 3 листопада 2007 00:52
wink ОКСАНА КАЗИМИРОВНА САМАЯ ГАРЯЧАЯ ШТУЧКА ИЗ РУКОВОДИТЕЛЕЙ ОНА ЕЩЁ ПОКАЖЕТ КАК НАДО ТАНЦЕВАТЬ!!!! feel

0
matrics

OFFline

  • matrics (1)
  • Місцевий
  • 27 серпня 2008 22:33
Московченки рулят!!!!! wink

0